Łukasz Samburski: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

4 listopada 2023
Przez: : M.J

W swoim rodzinnym mieście jest znany z tego, że tam gdzie impreza – tam on. Łukasz Samburski to jeden z uczestników najnowszej edycji muzycznego show Telewizji Polskiej – The Voice of Poland 14. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat uzdolnionego wokalisty i jego życia prywatnego. Szczegóły poniżej!

Łukasz Samburski: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci nie wiadomo ile lat ma Łukasz. Jest DJ’em, konferansjerem, wokalistą i pochodzi z Sosnowca. Od czterech lat prowadzi firmę zajmującą się organizacją imprez klubowych, karaoke oraz wesel. Jego muzyczna ksywka to DJ Samba. Mężczyzna ma na swoim koncie również udział w programie Must Be The Music.

Łukasz Samburski: kariera

Od najmłodszych lat wiąże swoje życie z muzyką. Od dwóch lat jest wokalistą w zespole L-4, który zadebiutował już w 1984 roku z utworem Super Para na słynnym festiwalu w Opolu. Następnie utwór zajął pierwsze miejsce na liście przebojów Programu Trzeciego PR. Niedawno ukazała się nowa płyta grupy, w której Łukasz wystąpił jako wokalista i mogliśmy usłyszeć odświeżoną wersję ich kultowego singla. Oprócz muzyki Łukasz uwielbia majsterkować.

Łukasz Samburski: The Voice of Poland 14

Choć Łukasza znają wszyscy w jego rodzinnym mieście utalentowany wokalnie mężczyzna postanowił pokazać się większej publiczności. Stąd jego występ w programie The Voice of Poland 14, który jak ma nadzieję, okaże się prawdziwą trampoliną do sławy, dzięki której zaistnieje na polskim rynku muzycznym. Czy Łukaszowi uda się zdobyć pierwsze miejsce? To okaże się już niebawem! Do wygrania w muzycznym show Telewizji Polskiej do wygrania jest 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska.  Łukasz trafił pod skrzydła trenerów Tomsona i Barona po wykonaniu podczas Przesłuchań w ciemno przeboju Rebel Yell Billy’go Idola.

Zobacz także: Kim jest Monika Kluszczyńska?

Łukasz Samburski: Instagram

Muzyka znajdziecie oczywiście w social mediach. Łukasz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @lukasz.samburski.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej