Monika Kluszczyńska: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

3 listopada 2023
Przez: : M.J

Monika Kluszczyńska to jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu muzycznego Telewizji Polskiej – The Voice of Poland 14. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej osoby. Kim jest oraz jak wygląda jej życie prywatne i kariera muzyczna.

Monika Kluszczyńska: wiek

Z informacji podanych w sieci wynika, że Monika ma 34 lata. Jest absolwentką szkoły muzycznej oraz Uniwersytety Łódzkiego, gdzie studiowała kierunek Edukację przez sztukę. Na co dzień uczy śpiewu w szkole muzycznej, teatrze musicalowym i w Domu Kultury.

Oprócz miłości do muzyki paja miłością do zwierząt oraz sztuki. Ma cztery psy, które adoptowała ze schronika.

Monika Kluszczyńska: kariera

Monika należy do zespołu Not Today, który założyła ze swoimi uczniami. Głównie śpiewają covery. Utalentowana wokalistka komponuje, ale jak przyznaje na razie tylko do szuflady. Jak sama stwierdziła, mogłaby zamieszkać w kabinie studyjnej.

Monika Kluszczyńska: The Voice of Poland 14

Do programu The Voice of Poland 14 Monika zgłosiła się za namową swoich uczniów. Jak sama dodała, wiele osób czeka latami, by pokazać swój talent, dlatego uważa, że być może jest to właśnie jej czas. Monika stanęła do walki z wieloma innymi uzdolnionymi muzycznie uczestnikami. Do wygrania jest nagroda 50000 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. Podczas Przesłuchań w ciemno Młoda wokalistka zaprezentowała się w utworze Loreen. Ta piosenka przyniosła Szwedce zwycięstwo w tegorocznym konkursie Eurowizji. Wokalistka w programie występuje pod skrzydłami trenerów – Tomsona i Barona.

Zobacz także: Kim jest Paweł Kozicz?

Monika Kluszczyńska: Instagram

Monika prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @monikakluszczynskaofficial. Choć artystka nie ma za wiele obserwujących jesteśmy pewni, że zmieni się to wraz z jej rozwijającą się karierą.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej