Połącz się z nami

Łukasz Simlat zdradził swoje sposoby na pokonanie koronawirusa! Niektóre wprawiają w osłupienie!

Łukasz Simlat zdradził swoje

Zdrowie i dieta

Łukasz Simlat zdradził swoje sposoby na pokonanie koronawirusa! Niektóre wprawiają w osłupienie!

Od jakiegoś czasu przypadki nowych zakażeń koronawirusem nieustannie rosną. Nie da się ukryć, że wiele osób skarży się na brak możliwości skontaktowania z lekarzem, czy sanepidem. Ludzie leczą się się coraz częściej własnymi sposobami. Teraz Łukasz Simlat zdradził swoje sposoby na pokonanie koronawirusa! Zobaczcie!

Z dnia na dzień przybywa przypadków zakażenia w naszym kraju, a co za tym idzie, służba zdrowia zaczyna nie wydalać. Coraz częściej słyszy się o tym, że coraz trudniej skontaktować jest się z lekarzem, czy dodzwonić się do sanepidu. W sieci znajdziemy już całe mnóstwo informacji na pokonanie zakażenia domowymi sposobami.

Im więcej zakażeń tym częściej słyszy się o kolejnych znanych osobach, które przeszły zakażenie i teraz dzielą się radami, jak udało im się pokonać wirusa. Ostatnio pisaliśmy o kontrowersyjnych sposobach na walkę z COVID-19 Olgi Bołądź.

Zobaczcie: Kontrowersyjne metody leczenia Olgi Bołądź w walce z koronawirusem! Skorzystacie?

Tym razem to Łukasz Simlat zdradził swoje sposoby na pokonanie koronawirusa! Zobaczcie!

Łukasz Simlat zdradził swoje sposoby na pokonanie koronawirusa!

„Ponieważ nikt nic nie wie i nigdzie nie można się dodzwonić, pozwalam sobie napisać parę wskazówek nabytych własnym doświadczeniem: Covid uwielbia zimno. Nienawidzi gorąca.” – rozpoczął swój wpis.

W obszernym poście aktora nie zabrakło przepisów na ciepłe napoje, jak i porad odnośnie odżywiania w czasie, kiedy jesteśmy chorzy. Jak również zaznaczył, wskazane są wszelkie formy wygrzewania:

„Wskazane wszystkie formy wygrzewania:
•Termofor
•Nogi do miednicy z bardzo gorącą wodą i 1/3 butelki octu, wygrzewać stopy około 15 minut dolewając wody z czajnika.
•napary z 2 łyżeczki tymianku, szczypty goździków, starte dwie łyżki imbiru, starty centymetrowy kawałek kurkumy i szczypty pieprzu, dodawane w tej kolejności do wrzącej wody. To gotować około 2 minut i zlać do termosu razem z całą zawartością przyprawowo warzywną i pić przez cały dzień i na noc. Cykl powtarzać
•kakao na wodzie z pieprzem cayenne”

Co jeść?

•żadne surowe rzeczy owoce czy warzywa. Jeżeli to gotowane lub pieczone
•żadnych nabiałów i jogurtów bo zawalają drogi oddechowe
•żadnych cytrusów i vit c bo obniżają temperature, czyli coś co on lubi
•żadne mięso. Mięso i to tylko wołowe dopiero przy wychodzeniu na prostą. W trakcie choroby wywary z włoszczyzny na mięsie wołowym i ew kości wołowej do picia. Wywar musi się gotować na wolnym ogniu około 2-3 godzin.
•na płuca i oskrzela pieczona lub gotowana gruszka z migdałami np w kleiku ryżowym lub kaszy jaglanej
•żadnych świeżych soków
•dużo pić ciepłego

Łukasz Simlat zdradził, aby zbijać lekami gorączkę, która przekracza 38 stopni – nie wcześniej. Unikać jak ognia należy zimnych napojów, jednak pić dużo ciepłej wody. Ostrzegł również przed piciem kawy, która wychładza nerki:

„•dopiero wysoką temperature zbijać i to TYLKO paracetamolem. Stany podgorączkowe do 38 stopni zostawiać żeby organizm sam walczył.
•wypłukane minerały dobrze uzupełnia woda słotwinka. Żeby nie pić jej zimnej ( niewskazane ) warto ją podgrzać (nie gotować ponieważ traci wszystkie wartości)
WSZYSCY POTWIERDZĄ WODA (nie wóda, bo i takie komentarze się pojawią:) I JESZCZE RAZ WODA 3-3,5 L DZIENNIE, ZAPOBIEGA ZAKRZEPICY! Pamiętajcie, o tym dowiedziałem się w trakcie porodu kamienia nerkowego rok temu, że herbata nie nawadnia 😞
•zero kawy, wychładza nerki”

Łukasz Simlat zdradził swoje sposoby na pokonanie koronawirusa!

Nie da się ukryć, że ostatnia porada odnośnie smarowania oskrzeli gęsim smalcem odbiła się szerokim echem w komentarzach. Niemniej jednak zaznaczył, że pomimo iż nie brzmi to najlepiej, to pomogło mu, kiedy był chory:

„Zaatakowane oskrzela smarować na noc przód i plecy roztopioną łyżką smalcu gęsiego z dodaną łyżką spirytusu. (Wiem hardcore ale mnie pomogło) Wypacać dziada!!!! Walczcie i zdrowia wszystkim!”

Wszystko wskazuje na to, że Łukasz zakażenie koronawirusem ma już za sobą. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć mu dużo zdrowia!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry