“M jak Miłość”: Anna Mucha opuści serial przez wspieranie Basi Kurdej- Szatan? Są pewne obawy!

11 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Kilka tygodniu rozpętała się medialna burza po wpisie, który Basia Kurdej- Szatan zamieściła na Instagramie. W jej obronie stanęli jej przyjaciele z branży między innym była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Czy przez to Anna Mucha zostanie wyrzucona z serialu M jak Miłość?

Mucha broni Kurdej- Szatan

Na początki listopada Basia Kurdej- Szatan zamieściła na Instagramie wpis, w którym odniosła się do sytuacji panującej na granicy polsko- białoruskiej. W kontrowersyjnym wpisie zwróciła się do służb granicznych, nie szczędząc im przy tym mocnych słów. Jej post spotkał się ze sporym oburzeniem, a sama aktorka padła ofiarą ogromnego hejtu.

Co więcej, aktorka została zwolniona z serialu M jak miłość, a dowiedziała się o tym z wpisu Jacka Kurskiego, zamieszczonego na Twitterze:

„B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.” – napisał wówczas prezes TVP.

Wątek serialowej Asi Chodakowskiej zakończył się niespodziewanie. Aktorka przyznała, że została źle potraktowana przez stację Kurskiego, gdyż o zwolnieniu dowiedziała się z wpisu prezesa TVP, przez co nie zdążyła pożegnać się z ekipą serialu.

W obronie aktorki stanęło wiele osób ze świata show- biznesu. Jedną z przyjaciółek, któa wspierała Basię w tym ciężkich dla niej chwilach była Ania Mucha, która również gra w M jak Miłość.

Aktorka w rozmowie w jednym z portali wyznała, że Kurdej- Szatan zasłużyła na to, by stanąć w jej obronie:

„Jest etyczna, oddana i sprawia, że świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje”

Anna Mucha zostanie wyrzucona z M jak Miłość?

Ostatnio Ania Mucha udzieliła wywiadu portalowi Party, w którym odniosła się do sytuacji, w której stanęła w obronie swojej przyjaciółki. Opowiedziała o tym, jak jej córeczka Stefania, obawiała się, że przez to, że jej mama wsparła Kurdej- Szatan, może zostać wyrzocna z obsady serialu M jak Miłość:

Kiedy wydarzyło się to, co się wydarzyło, siedziałam w restauracji z córką. Nakreśliłam jej całą sprawę i kontekst. Moja córka, po chwili namysłu, z przerażeniem krzyknęła: „Mamo, przecież i ciebie zaraz wywalą! O Boże, po co musiałaś to skomentować. Ale… przecież nie mogłaś postąpić inaczej, bo to jest ciocia Basia!”. Dokładnie, nie mogłam postąpić inaczej

Przypomnijmy, że Ania Mucha od lat wciela się w postać Magdaleny Marszałek i chociaż jej bohaterka na jakiś czas zniknęła z M jak miłość to od dłuższego czasu aktorka na stałe zagościła w głównej obsadzie uwielbianej Emki. Z pewnością wielu fanów nie wyobraża sobie kolejnych odcinków bez obecności Madzi.

Budzyński i Marszałek w M jak miłość
Magda i Andrzej

Myślicie, że rzeczywiście Mucha naraziła się produkcji M jak miłość? Aktorka także pożegna się z ulubionym serialem widzów TVP?

Źródło: Party, Plotek, Instagram Basi Kurdej- Szatan/ Anny Muchy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz