“M jak miłość” bez Basi Kurdej-Szatan? Aktorka w końcu skomentowała doniesienia mediów!

10 września 2021
Przez: : M.J

Basia Kurdej-Szatan ma przed sobą bardzo intensywny czas. Spektakle, plany filmowe i udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapełnią po brzegi grafik aktorki. W sieci coraz częściej można przeczytać informacje, że postać Asi Chodakowskiej zniknie z M jak miłość. Ile w tym prawdy?

Kilka słów o Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pomimo tego, że niemal rok temu została po raz drugi mamą nie zwalnia tempa. Już 10 września aktorkę zobaczymy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jednak to nie jedyne przedsięwzięcie, w którym zobaczymy gwiazdę.

Zobacz także: Zobaczcie, w kogo wcieli się Basia Kurdej-Szatan w 1. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Premiera spektaklu, plany filmowe i program niemal po brzegi zapełnią grafik aktorki. Od czasu kiedy Basia Kurdej-Szatan ogłosiła, że jest w ciąży, widzowie M jak miłość zastanawiali się, czy dalsze losy Joanny Chodakowskiej w serialu są przesądzone. Jak już wiemy, po krótkiej przerwie aktorka wróciła na plan Emki.

Tym razem w mediach zaczęły pojawiać się informacje, na temat odejścia aktorki z serialu ze względu na jej poglądy polityczne i głośno wyrażane zdanie w tej sprawie. Czy tym razem doniesienia mediów okazały się prawdą? Co z posadą Basi Kurdej-Szatan w M jak miłość?

Basia Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość?

Jak dowiedział się portal Plotek, postać Joanny Chodkowskiej nie zniknie z M jak miłość. Aktorka przyznała, że dzięki wakacyjnej przerwie miała czas na wywiązanie się z innych projektów. Jak również zaznaczyła, jeżeli produkcja M jak miłość chciałaby pozbyć się postaci Basi, to na pewno jako pierwszą by ją poinformowała:

“Na plan serialu wrócę, jak wrócą nagrania po przerwie wakacyjnej. Prawdopodobnie trochę z opóźnieniem, z racji tych tutaj zajętości. Od marca byłam cały czas na planie, aż do lipca, więc to wszystko, co nakręciliśmy teraz będzie w emisji. A potem, nic mi nie wiadomo, że miałoby mnie nie być. Myślę, że produkcja by mnie poinformowała, gdyby były takie plany”.

Na koniec dodała:

“Czytam jakieś takie bzdury dookoła, że już nie wiem co mam odpowiadać. Tak, dementujemy je”– powiedziała reporterowi Plotka.

Tym samym aktorka ucięła wszelkie spekulacje, a widzowie już od 6 września mogą śledzić nowe odcinki serialu M jak miłość z Basią Kurdej-Szatan.

Źródło: Plotek/ Instagram M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz