„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Jakie metamorfozy zobaczymy w pierwszym odcinku?

9 września 2021
Przez: : W.M.

Już w najbliższy piątek widzów stacji Polsat czekać będą wielkie emocje. Rusza 15. sezon uwielbianego muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jakie gwiazdy odwzorują uczestnicy nowej edycji?

Nowy sezon TTBZ

W piątek 10 września będzie wyjątkowo ekscytujący dla widzów stacji Polsat. O godz. 20.05 na ekranie wyemitowany zostanie premierowy odcinek nowego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W tej edycji ponownie zobaczymy osiem znanych gwiazd, którzy na scenie postarają się jak najlepiej odwzorować artystów zarówno z polskiej, jak i światowej sceny muzycznej.

W muzycznym show TTBZ swoje umiejętności wokalne, jak i sceniczne zaprezentuje plejada polskich gwiazd – Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski Katarzyna Łaska Robert Janowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Krzysztof Cugowski junior oraz Klara Williams. W każdym odcinku zwycięzca, który zbierze najwyższą ilość punktów, otrzyma czek o wartości 10 tys. złotych (a w finale 100 tys. złotych), który przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Zobacz także: Kim jest Krzysztof Cugowski Junior?

Co wydarzy się w 1 odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Poza wielkimi gwiazdami, które staną na scenie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wielką nowością dla widzów będzie odświeżony skład jury. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że z rolą jurora w show żegnają się Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk. W 15. edycji TTBZ miejsce ich zajmą Gromee oraz Michał Wiśniewski.

Już w najbliższy piątek zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co wydarzy się w programie i w jakich artystów tym razem wcieląsię uczestnicy? Otóż w zwiastunie 1. odcinka widać, że na scenie zobaczymy m.in. Eda Sheerana, Suzanne Vegę czy Red Hot Chilli Peppers.

Który uczestnik nowego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zrobi największe wrażenie na jurorach i zgranie najwyższą ilość punktów?

Premiera Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka w TTBZ

Premierowy odcinek TTBZ na ekranach już 10 września o godz. 20.05.

źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej