„M jak miłość”: Leszek zostawił narzeczoną i wrócił do Joasi. Tego się nie spodziewaliście!

1 listopada 2021
Przez: : K.M.

Jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w Polsce po raz kolejny przyniesie fanom wiele emocji. Miłość Joasi (Basia Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski) nigdy nie wygasła. Czy Krajewski zerwie zaręczyny z Luizą i postanowi ponownie związać się z Chodakowską? Czy zazdrosna narzeczona daruje im to?

Leszek Krajewski i Joasia Chodakowska

W poprzednich odcinkach M jak miłość Joasia na dobre pozbyła się ze swojego życia Michała. Jednak to nie wszystko. Na swojej drodze ponownie spotka poprzednią miłość – Leszka Krajewskiego. Oboje poczują, że ich uczucie nie wygasło, a wręcz odwrotnie, nabrało na sile. Podczas ich niespodziewanego spotkania okaże się, że Krajewski nie będzie sam. Tuż obok niego Chodakowska zauważy przepiękną Luizę – Miss Fitness. Para wygląda na szczęśliwą, lecz ten widok nie speszy Joasi. Ta postanowi nie odpuszczać i zawalczy o swojego ukochanego.

Zobacz także: Lisieccy zginął w wypadku! Koniec wątku Andrzejka i Marzenki.

M jak miłość Joasia Chodakowska i Leszek Krajewski
Joanna i Leszek bohaterowie M jak miłość

Co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu

Luiza oraz Leszek podczas pobytu na Zanzibarze postanowią zrobić kolejny krok. Piękna modelka zawalczy o swoją miłość i postanowi mu się oświadczyć! Tą wspaniałą informacją podzieli się z fanami w mediach społecznościowych:

„Sama oświadczyłam się swojemu facetowi. Zrobiłam to w najbardziej romantycznym miejscu na świecie… Poczułam, że to jest to miejsce, ten czas, ten facet… Pewnie jesteście ciekawi, co on na to? Nie powiedział „nie”, więc jest nadzieja… Powiem wam w tajemnicy, że ja zawsze dostaję to, czego chcę”.

Jednak nie wie, że jej szczęście nie będzie trwało długo. Niedługo po powrocie do Polski Leszek będzie wyglądał na nieszczęśliwego, ponieważ w jego sercu nadal znajduje się Joasia. Czy biznesmen postanowi zostawić narzeczoną dla miłości swojego życia?

Leszkowi tuż przed podjęciem decyzji w głowie namiesza Michał. Ten wyzna, że jest w związku z Asią i będą mieli dziecko.

Zobacz także: M jak miłość: Tragiczne wydarzenia w rodzinie Mostowiaków

Czy Joasia i Leszek ponownie będą razem? Czy zazdrosna narzeczona postanowi namieszać Chodakowskiej w życiu i ją zrujnuje? Tego wszystkiego dowiecie się w najnowszych odcinkach Emki!

Źródło: Instagram M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej