„M jak miłość”: Iza i Marcin ponownie razem! Czy wszystkie ich problemy zostały zakończone?

12 listopada 2021
Przez: : K.M.

Już wkrótce w jednym z odcinków M jak miłość Iza dopadnie Bosackiego i raz na zawsze, pożegna się z mężczyzną, który zniszczył jej rodzinę. Czy to oznacza, że Iza wróci do Marcina? Tego wszystkiego dowiecie się w 1616 odcinku serialu, którego emisja przewidziana jest na 23 listopada!

Co wydarzy się w najnowszym odcinku Emki

Iza obecnie przebywa w Gródku, wkrótce dojdzie tam do spotkania jej i Bosackiego. Chodakowska, aby pokonać redaktora, użyje jego własnej broni. Rozmowę pokieruje sprytnie, tak, aby Jan przyznał się do tego, że chciał zemścić się na jej mężu.

„Ja na pewno uważałam cię za swojego serdecznego przyjaciela… I do dziś nie rozumiem, dlaczego tak strasznie mnie zraniłeś? … Najpierw tego nie rozumiałam, ale może tak naprawdę ty mnie tym nagraniem… uwolniłeś? Marcin je zobaczył i wyszła z niego chorobliwa zazdrość, te wszystkie jego demony…”

Bosacki będzie mocno poruszony słowami dziennikarki. Nawet nie zauważy, że Iza to wszystko ukartowała i nagrywała, wszystko to, co mówił!

„Iza, tak naprawdę to nie było skierowane przeciwko tobie… Przykro mi, że podałem ci to cholerne świństwo, ale te nagrania i fotomontaż zrobiłem, żeby ukarać Marcina… nie ciebie…”

Jeszcze w tym samym odcinku Iza oznajmi Bosackiemu, że ma na niego haka i żeby raz na zawsze odczepił się od niej i jej rodziny. Inaczej jego kompromitujące nagranie opublikuje w mediach społecznościowych.

„Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie… Nagrałam cię tak jak ty kiedyś mnie… I jeśli się ode mnie i od mojej rodziny nie odczepisz, wszystko — z najmniejszymi szczegółami — opiszę w mediach społecznościowych… Wierz mi — ludzie uwielbiają wymierzać sprawiedliwość na własną rękę…”

Zobacz także: M jak miłość: Ilona Janyst odchodzi z ekipy serialu

M jak miłość: Iza i Marcin znów razem

Niedługo po tym Marcin postanowi odwiedzić rodzinę w Gródku. Chodakowski oznajmi żonie i dzieciom, że bardzo za nimi tęskni i nie chce już być sam w mieszkaniu w Warszawie. Tym samym Iza i Marcin postanowią dać sobie kolejną szansę!

Koniecznie musicie oglądać 1616 odcinek serialu M jak miłość! Emisja odcinka przewidziana jest na 23 listopada o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

M jak miłość: Iza i Marcin wrócą do siebie
Iza i Marcin bohaterowie serialu M jak miłość

Źródło: Instagram M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej