“M jak Miłość”: Kolejna gwiazda wyrzucona z serialu ! Kogo pożegnamy?

8 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Produkcja serialu prawdopodobnie zakończyła współpracę z kolejną gwiazdą występującą w M jak Miłość. Czy to skutek wpisu Basi Kurdej- Szatan? Wiele wskazuje na to, że tak …

Śmierć w M jak Miłość

Fani M jak Miłość ponownie pożegnają kolejnego bohatera swojego ulubionego serialu. Ostatnio widzowie byli świadkami dramatycznych wydarzeń, w których zginęło dwoje ulubieńców widzów- Marzenka i Andrzej. Z pracą na planie pożegnali się Olga Szomańska i Tomasz Oświęcimski, których postacie zostały uśmiercone w serialu. Jak się okazało koniec współpracy z aktorem nastąpił zgodnie z decyzją produkcji, która ze względna na chęć podniesienia oglądalności zdecydowała się na taki ruch.

Zobacz także: Dlaczego zakończono wątek Marzenki i Andrzejka?

W tym samym czasie widzowie byli świadkami ostatnich scen nagranych z udziałem Basi Kurdej- Szatan. Przypomnijmy, że Asia Chodakowska, której postać wcielała się aktorka, wyjechała i w ten sposób produkcja zakończyła jej wątek.

Koniec współpracy z Barbarą Kurdej- Szatan związany był z aferą, jaka wywiązała się po zamieszczeniu przez aktorkę wpisu na Instagramie, w którym w wulgarny sposób odniosła się do sytuacji panującej na granicy polsko-białoruskiej.

Kolejna gwiazda wyrzucona z M jak Miłość!

Jak się okazuje nie tylko Basia straciła pracę w TVP, ale również jej mąż. Produkcja M jak Miłość zakończyła także współpracę z Rafałem Szatanem, który wcielał się w rolę Eryka w serialu.

“Szefostwo TVP by tego nie zaakceptowało po aferze z Barbarą Kurdej-Szatan. Producenci nie będą się przecież narażać, muszą być lojalni wobec władz telewizji.”

Okazuje się, że produkcja i tak nie miała pomysłu na rozwinięcie wątku postaci granej przez Rafała:

“Rafał wcielał się w postać muzyka Eryka. I był w tej roli doskonały ze względu na swoje muzyczne umiejętności. Ostatnio jednak nie było pomysłu na jego wątek i teraz po zwolnieniu jego żony przez samego prezesa telewizji produkcja postanowiła już nie uwzględniać postaci Rafała Szatana w scenariuszu. Aktor już nie wróci na plan” – podaje Plotek.

Będziecie tęsknić za postacią Eryka?

Źródło: Instagram M jak Miłość, Instagram Rafała Szatana

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej