Połącz się z nami

„M jak miłość” Koronawirus w natarciu. Wstrzymano prace na planie

M jak miłosc przerwa na planie

serial

„M jak miłość” Koronawirus w natarciu. Wstrzymano prace na planie

Jak informuje jeden z tabloidów, produkcja M jak miłość zdecydowała o przerwie w zdjęciach do serialu. Co dalej z ulubionym serialem Polaków? Wstrzymano prace na planie. M jak miłość zniknie z anteny?

M jak miłość

M jak miłość zadebiutowało w polskiej telewizji w 2000 roku. Kilka miesięcy temu produkcja świętowała zatem dwadzieścia lat na planie. Serial opowiadający o wielopokoleniowej rodzinie Mostowiaków oraz ich przyjaciół niezmiennie przyciąga przed ekrany milionową widownię.

Na przełomie lat fani dwójkowej eMki poznali wielu ciekawych bohaterów, których wątki wzbudzają ogromną ciekawych widzów. W ostatnim czasie okazało się jednak, że z planu znikną kolejni bohaterowie M jak miłość. Niedawno na fanów serialu czekała informacja, że po 18 latach współpracę z produkcją kończy serialowy Mateusz (Kacper Domagała), a w ostatnich dniach okazało się, że kolejni aktorzy nie pojawią się w najnowszych odcinkach M jak miłość.

Zobacz także: Z M jak miłość żegnają się kolejne gwiazdy.

M jak miłość zniknie z anteny?

Od kilku tygodni w Polsce i na świecie wszyscy mierzą się z trzecią falą pandemii koronawirusa. Z każdym dniem odnotowuje się coraz więcej przypadków zachorowań, a w tym także i ofiar śmiertelnych. Okazuje się, że szalejący koronawirus pokrzyżował plany także produkcji M jak miłość. Super Express poinformował, że już na początku marca w trosce o bezpieczeństwo aktorów, zrobiono kilkudniową przerwę.

„Musieliśmy na początku marca zrobić kilkudniową przerwę, by nie narażać naszych aktorów”

Po kilkunastu dniach produkcja ponownie zdecydowała o przerwie w zdjęciach.

„Sytuacja w kraju jest coraz poważniejsza, zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zdecydowaliśmy o przerwie w zdjęciach. Wstępnie potrwa do połowy kwietnia. Mamy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed roku i uda nam się dotrzymać harmonogramu. Taka przerwa nie jest czymś nadzwyczajnym, co roku mniej więcej w tym okresie dajemy aktorom odpocząć” – informuje źródło Super Expressu

Na szczęście widzowie M jak miłość mogą odetchnąć ulgą. Mimo przerwy na planie serialu produkcja nie zniknie z anteny.

„Uspokajamy widzów, mamy nakręcony zapas odcinków, więc „M jak miłość” nie zniknie z anteny” – dodaje Super Express

M jak miłość przerwa na planie
Przerwa na planie M jak miłość

źródło: Super Express, Instagram M jak miłość

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w serial

Do góry