Połącz się z nami

„M jak miłość”. Z serialem żegnają się kolejne gwiazdy

Ulubiona para z M jak miłość

serial

„M jak miłość”. Z serialem żegnają się kolejne gwiazdy

Jak podaje jeden z portali, już niedługo z planem popularnego dwójkowego serialu pożegnają się jedni z głównych bohaterów. Ulubiona para z „M jak miłość” kończy przygodę z serialem?

Sonia i Janek

W ostatnim czasie Sonia (Barbara Wypych) oraz Janek (Tomas Kollarik) napotkali na drodze do szczęścia wiele trudności. Gdy już myśleli, że ślub połączy ich na zawsze, tuż przed wielkim wydarzeniem Janek został postrzelony przez bandytę i cudem uniknął śmierci. Od czasu szokującego zamachu pod kościołem w Lipnicy, policjant odtrącił swoją ukochaną.

Zobacz także: Janek rani Sonie. Czy to już koniec ich związku?

Pomimo niechęci od niedoszłego męża Sonia nie dawała za wygraną. W 1575 odcinku M jak miłość Olek (Maurycy Popiel) przeprowadził trudną operację, która miała pomóc wrócić Janowi do sprawności. Jednak w jej trakcie pielęgniarka wybiegła z sali i pilnie zamawiała krew dla pacjenta na stole operacyjnym, co sprawiło, że czekające pod salą Sonia oraz mama Janka przeżyły prawdziwy horror. Jak podaje serwis superseriale.pl, Janek przeżyje operację, jednak na tym nie skończą się ich problemy.

Ulubiona para z „M jak miłość” zniknie

Tuż po udanej operacji Janek wybudzi się i przeprosi Sonię za ostatnie tygodnie, podczas których źle ją traktował. W 1577 odcinku serialu M jak miłość Sonia i Janek staną przed trudnym wyborem i ostatecznie zdecydują o wyjeździe z Grabiny.

Decyzja o ucieczce spowodowana będzie strachem przed żądzą zemsty bandyty, który w dniu ślubu Soni i Janka postrzelił policjanta. W 1580 odcinku M jak miłość przyjaciele pary dowiedzą się, że Sonia odeszła z pracy i razem z Jankiem opuściła Grabinę.

Ulubiona para z „M jak miłość"
Sonia i Janek opuszczą Grabinę

Według najnowszych informacji, które przekazał portal superseriale.pl wątek Soni i Janka nie pojawi się już w serialu do końca tego sezonu. Chociaż informacje te nie są potwierdzone, a scenarzyści nie chcieliby zdradzać, czy serialowa para wróci w kolejnym sezonie, którego emisja planowana jest po wakacjach, prawdopodobnie Barbara Wypych i Tomas Kollarik wrócą na plan serialu M jak miłość.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w serial

Do góry