„M jak miłość”: Lisieccy zginą w tragicznym wypadku! To koniec roli Oświecińskiego i Szomańskiej

2 listopada 2021
Przez: : M.J

Już niebawem widzowie, którzy śledzą serial o rodzinie Mostowiaków, będą świadkami tragicznych wydarzeń. Jak się okazuje, produkcja M jak miłość zdecydowała się na usunięcie z serialu postaci granych przez Tomasza Oświecińskiego i Olgę Szomańską. Jak zakończy się ich przygoda z serialem?

M jak miłość

Serial Telewizji Polskiej leci na naszych ekranach od 4 listopada 2000 roku! Tym samym jest to jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji, a co ciekawsze cieszy się wciąż sporą oglądalnością. Jak się okazuje, każdy odcinek ogląda około 5 milionów widzów.

Przez te wszystkie lata na planie M jak miłość pojawiło się wielu utalentowanych aktorów. Niektórzy z nich pozostawali na dłużej, natomiast inni pojawiali się w nim tylko na chwilę. Jak do tej pory z popularną Emką pożegnali się już m.in. Krystian Domagała, Monika Mielnicka, czy Barbara Wypych oraz wielu, wielu innych. Już 2 listopada 2021 roku po raz ostatni na ekranie zobaczymy również Pawła Deląga.

Zobacz także: Deląg odchodzi z M jak miłość.

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan
Paweł Deląg odchodzi z M jak miłość.

Jednak to nie koniec pożegnań z ulubionymi bohaterami.

Małżeństwo Lisieckich odchodzi z M jak miłość

Jak donosi Świat Seriali, scenarzyści postanowili po raz kolejny zaskoczyć widzów i zakończyć wątek jednej z ulubionych serialowych par. Mianowicie Marzenka i Andrzejek po raz ostatni pojawią się na ekranie w 1618 odcinku. Jak również donosi powyższy portal, decyzja o usunięciu z M jak miłość Lisieckich zapadła już dawno:

“Podczas wielogodzinnej burzy mózgów postanowiliśmy, że nie pozbędziemy się z obsady nikogo z rodziny Mostowiaków, tylko kogoś z jej najbliższego otoczenia. Ostatecznie padło na Marzenkę i Andrzejka”- czytamy na portalu Świat Seriali.

Lisieccy w M jak miłość.
Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska).

Lisieccy zginą w wypadku samochodowym, kiedy będą wracać od Uli i Bartka. Kraksę spowoduje Jaszewski, który będzie pod wpływem alkoholu. Jak się również okazuje, córka Lisieckich nie będzie z nimi wracała do domu, dzięki czemu przeżyje.

Odcinek, w którym widzowie po raz ostatni zobaczą na swoich ekranach Andrzejka i Marzenkę zostanie wyemitowany 30 listopada o godzi. 20.55 w TVP 2.

Żałujecie, że to koniec wątku Andrzejka i Marzenki Lisieckich?

Źródło: Świat Seriali/ Instagram Olgi Szomańskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej