„M jak miłość” kolejne zmiany w popularnym serialu. Kto zastąpi Pawła Deląga?

26 sierpnia 2021
Przez: : K.M.

Najnowszy sezon serialu M jak miłość niesie ze sobą wiele zmian, a jedną z nich jest odejście ulubionego z aktorów Pawła Deląga. Fani nie kryją poruszenia. Kto go zastąpi? Zaraz wszystkiego się dowiecie.

Fabuła serialu

Serial M jak miłość od dwóch dekad nieprzerwanie emitowany jest na antenie TVP2. Każdy z odcinków przyciąga przez ekrany miliony widzów, którzy nieustannie śledzą losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Na serialu występuje plejada polskich gwiazd m.in.: Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek, Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, bracia Mroczek, Krystian Domagała, Monika Mielnicka, Barbara Wypych i Tomas Kollarik i wielu, wielu innych.

Premiera najnowszego odcinka popularnego serialu przewidywana jest na 13 września, niezmiennie o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Nie możecie tego przegapić!

Zobacz także: Znamy uczestników czwartej edycji programu Hotel Paradise

Zmiany w obsadzie

Z serialem pożegnali się już wyżej wspomniani Krystian Domagała i Monika Mielnicka, a także Barbara Wypych i Tomas Kollarik. Do ich grona dołączy także Paweł Deląg, który wciela się Michała Ostrowskiego. Bohater sprzedaje swoje wydawnictwo. Kto je od niego odkupi i tym samym zajmie miejsce Pawła?

Paweł o swoim odejściu z serialu poinformował pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie:

„It’s time to say goodbye… Dziękuje produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat …”

Paweł Deląg jeden z aktorów serialu M jak miłość
Paweł Deląg najpopularniejszy aktor w Polsce

Na atrakcyjną ofertę sprzedaży wydawnictwa skusi się hiszpański biznesmen, w którego wcieli się Conrado Moreno (gwiazda programu Europa da się lubić). Tym samym stanie się on szefem dla Adrianny Kalskiej (serialowa Iza), która od pierwszego wejrzenia wpadnie w oko Hiszpanowi. Nie spodoba się to mężowi kobiety — Marcinowi Chodakowskiemu, w którego wciela się Mikołaj Roznerski. Nowa postać w serialu M jak miłość na pewno wiele namiesza w życiu bohaterów. Musicie na bieżąco śledzić ich losy!

A Wy będziecie oglądać najnowszy sezon popularnego serialu M jak miłość?

Źródło: Instagram Pawła Deląga, M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej