“M jak Miłość” Marcin Hakiel dołączy do ekipy serialu?! Zaskakujące doniesienia mediów!

12 lutego 2021
Przez: : M.J

Marcin Hakiel w „M jak Miłość”? Jeden z portali dotarł do zaskakujących informacji na temat angażu męża Katarzyny Cichopek w popularnej Emce. Czy to oznacza, że już niebawem zobaczymy uzdolnionego tancerze ponownie na ekranach naszych telewizorów? Poznajcie więcej szczegółów!

Historia związku Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek jest niezwykle ciekawa. Aktorka, która od ponad 20 lat gra w serialu stacji TVP 2 „M jak Miłość”, w 2005 roku dostała możliwość pokazania swoich umiejętności tanecznych w drugiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. To właśnie tam poznała swojego obecnego męża. Marcin został tanecznym parterem Kasi i razem doszli do finału, wygrywając Kryształową Kulę.

https://www.instagram.com/p/CK8g9CPld9y/

Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że największą nagrodą był dla niej jej taneczny partner, z którym od 2008 roku tworzy zgrane małżeństwo. Para doczekała się dwóch pociech- syna Adama oraz córki Helenki.

Zobaczcie również: Stylowe mieszkanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela!

W mediach coraz częściej pojawiają się pogłoski, że to właśnie oni mają zasilić szeregi jurorów w programie „Dance, Dance, Dance”. Choć informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone przez produkcję, to teraz w mediach ponownie zrobiło się głośno na ich temat. To wszystko za sprawą prawdopodobnego angażu Marcina do uwielbianego przez widzów serialu.

“M jak Miłość” Marcin Hakiel dołączy do ekipy serialu?

Kasia i Marcin na tyle dobrze czują się w swoim towarzystwie, że nie tylko dzielą razem życie prywatne, ale również zawodowe. Jak donosi teraz jeden z portali, Kasie i Marcina być może już niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć na ekranach naszych telewizorów w serialu „M jak Miłość”. Produkcja zastanawia się nad niewielką rolą dla Hakiela, który zresztą miał już okazję z nimi współpracować.

„Fakt” postanowił zapytać tancerza o to, czy faktycznie dołączy do serialowej rodziny. Jak zaznaczył, jest taki pomysł i jak najbardziej jest chętny, aby spróbować swoich sił w nowej roli:

„Chętnie bym wystąpił. Miałem przyjemność współpracować z „M jak miłość”, bo „grała” w tym serialu moja szkoła tańca. Mogę zdradzić, że jest pomysł, by rozwinąć ten wątek taneczny. Zobaczymy, co się wydarzy, ja jestem jak najbardziej za”– powiedział Hakiel w rozmowie z „Faktem“.

Bez wątpienia Kasia i Marcin są idealnym przykładem małżeństwa, które nie tylko wspiera się w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Liczymy na to, że już niebawem Marcin dołączy do swojej żony na planie serialu „M jak Miłość”!

Myślicie, że Marcin poradzi sobie w nowej roli?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz