„M jak miłość”: Marek Mostowiak wraca do serialu? Kacper Kuszewski wyznał prawdę

18 lipca 2021
Przez: : W.M.

Niedawno okazało się, że Kacper Kuszewski nie wystąpi w nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie przez ostatnich sześć edycji oceniał uczestników. Czy oznaczać to może, że Marek Mostowiak, w którego postać aktor wcielał się wiele lat, wróci na plan M jak miłość?

Kacper Kuszewski odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Już we wrześniu fani popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo będą mogli oglądać nową 15. edycję muzycznego show. Dotychczas produkcja ogłosiła sześć z ośmiu gwiazd, które zdecydowały się na udział w programie. Na scenie kolejnej edycji TTBZ zobaczymy między innymi Barbarę Kurdej-Szatan, Roberta Janowskiego, Katarzynę Łaskę, Tomasza Ciachorowskiego, Adama Zdrójkowskiego oraz Paulinę Sykut-Jeżynę.

Potężną zmianą, która czeka widzów programu, jest nowy skład jury. Kilka dni temu okazało się, że z TTBZ żegna się Kacper Kuszewski, który przez ostatnich kilka sezonów wspólnie z innymi jurorami oceniał występy uczestników. Produkcja programu poinformowała o odejściu Kuszewskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Drodzy Państwo,

poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1 😄

Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu.(…)” – czytamy w wiadomości od Kacpra Kuszewskiego

Zobacz także: Kolejny juror odchodzi z TTBZ?

Marek Mostowiak wróci do M jak miłość?

Kacper Kuszewski grał w serialu M jak miłość przez długi czas i wielu widzów zaszufladkowało aktora w roli Marka Mostowiaka. W 2018 roku serialowy syn Basi i Lucjana postanowił ostatecznie pożegnać się z dwójkową produkcją. Postać Marka wyjechała w serialu z żoną Ewą za granicę.

W ostatnim czasie coraz częściej zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że serialowy Marek Mostawiak wróci na plan M jak miłość. Czy po odejściu Kuszewskiego z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, aktor wróci na plan popularnego serialu, który niewątpliwie przyniósł mu ogromną popularność?

Jeszcze przed informacją o zmianach w jury programu aktor udzielił wywiadu, w którym zaprzeczył, że wraca do M jak miłość.

„To całkowicie wymyślona informacja. Moją współpracę z “M jak miłość” definitywnie zakończyłem i nie planuję powrotu do tego serialu – powiedział Kuszewski w rozmowie z Super Expressem

Fani aktora już wkrótce będą mogli oglądach Kacpra w nowym serialu, który jesienią pojawi się na antenie Polsatu.

„Od września grać będę jedną z głównych ról w nowym serialu telewizji Polsat “Tatuśkowie”- dodał w rozmowie z SE

Żałujecie, że Marek Mostowiak, w którego postać Kacper Kuszewski wcięłał się 18 lat, jednak nie wróci do serialu?

źródło: Super Express, Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej