„M jak miłość”: Kolejne zmiany w obsadzie! Kogo zabraknie w nowym sezonie?

27 czerwca 2022
Przez: : K.M.

Producenci serialu M jak miłość po raz kolejny wywołali niemałe poruszenie wśród fanów serialu i oznajmili wielkie zmiany! Z każdym sezonem słyszymy, że kolejne gwiazdy i aktorzy odchodzą z ekipy. Kogo z pewnością nie zobaczymy w ekipie Emki po wakacjach 2022?

Opis serialu M jak miłość

M jak miłość to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Serial opisuje zagmatwane losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków. W rolach głównych możemy podziwiać między innymi: Teresę Lipowską, Dominikę Ostałowską, braci Mroczek, Kasię Cichpek, Małgosię Pieńkowską i wielu, wielu innych. Z każdym sezonem serial przynosi nam wiele emocji i tak się stało tym razem. Po tegorocznych wakacjach nie zobaczymy już wielu aktorów i gwiazd w obsadzie. Kto pożegnał się z produkcją? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Zobacz także: M jak miłość: Adrianna Kalska opublikowała fotki z ciążowym brzuszkiem!

Kto odejdzie z obsady Emki

Po tegorocznych wakacjach w serialu M jak miłość szykują się ogromne zmiany, na portalu Instagram od dawna publikowane są informacje na temat odejścia kolejnych znanych postaci. Przed przerwą na wakacje z serialem pożegnali się Marzenka i Andrzejek Lisieccy. Bohaterowie zginęli w tragicznym wypadku, który spowodował Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek). Za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i ucieczkę trafił on do więzienia,. Jego wątek w Emce również został zakończony.

Fani będą zszokowani, że po wakacjach do serialu nie wróci również jedna z najbardziej uwielbianych par – Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Do ich leśniczówki wprowadził się Łukasz (Jakub Józefowicz) oraz Patrycja (Alżbeta Lenska). Najprościej mówiąc, małżeństwo nie będzie miało do czego wracać!

Fani oniemieli również na informacje, że serialowa Franka (Dominika Kachlik) odejdzie z obsady M jak miłość. Stała się ona jedną z głównych bohaterek serialu, a ślub z Pawłem uczynił ją bardzo ważną osobą w rodzinie Zduńskich. Tuż przed przerwą wakacyjną byliśmy świadkami, że ich małżeństwo nie jest niezniszczalne i wszystko sugerowało na ich rozstanie. W nowym sezonie Franka wyjedzie do USA, aby rozpocząć poszukiwania swojego syna, którego oddała do adopcji. Czy to może być jej końcowy wątek w serialu? Z oficjalnych źródeł wiadomo, że aktorka zagra w nowym serialu stacji Polsat Bracia.

M jak miłość: serialowa Franka i Paweł
Bohaterowie serialu M jak miłość

A Wy, za jakimi bohaterami serialu M jak miłość tęsknicie najbardziej?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej