„M jak miłość”: Roznerski rozstał się z Kalską. Co wydarzy się teraz w związku Izy i Marcina?

16 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Ostatnie przypuszczenia mediów potwierdziły się. Adriana Kalska wyznała w krótkim oświadczeniu, że rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Aktorka zdradziła, kiedy ich związek się zakończył, oraz czy nadal będą grać w serialu M jak miłość.

Kalska i Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od lat uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Aktorzy poznali się na planie popularnej produkcji M jak miłość. Jak sami kiedyś zdradzili, ich znajomość zaczęła się od przyjaźni, a z czasem przerodziła w prawdziwe uczucie.

Kalska i Roznerski należą do grona gwiazd, które rzadko komentują swoje życie w mediach i pilne strzegą prywatności. Pierwsze plotki o tym, że zakochani się zaręczyli, zaczęły pojawiać się ponad dwa lata temu. Co więcej, od pewnego czasu twierdzono, że para wciela także ślub, jednak zarówno Adriana, jak i Mikołaj nigdy nie potwierdzili tych informacji.

Iza i Marcin z M jak miłość

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerksi od wielu lat tworzyli parę nie tylko w życiu prywatnym, a także w serialu M jak miłość.

Od pewnego czasu aktorzy nie pokazywali się razem na ściankach, a na ich profilach mediach społecznościowych nie pojawiały się ich wspólne zdjęcia, media momentalnie zaczęły spekulować o końcu ich związku. Zarówno Ada, jak i Mikołaj nie potwierdzali tych doniesień. W końcu ku sporemu zaskoczeniu Kalska opublikowała na swoim Instagramie krótkie oświadczenie, w którym wyjaśniła, że faktycznie jej związek z Roznerskiem to przeszłość.

„Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe”. – zaczęła

W dalszej części wypowiedzi dodała, że mimo iż ich drogi w życiu prywatnym rozeszły się, widzowie wciąż oglądać ich będą mogli razem na ekranie.

„Nasze prywatne drogi rozeszły się, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie”. – dodała Ada

Oświadczenie Adriany Kalskiej
Kalska potwierdziła rozstanie z Roznerskim

Czy Iza i Marcin z M jak miłość będą razem w serialu, czy scenarzyści zdecydują o ich rozstaniu, przekonamy się z czasem. Od niedawna głośno było o tym, że Chodakowski wda się w romans z inną kobietą i zdradzi Izę. Czy faktycznie tak będzie?

Związek Izy i Marcina
Iza i Marcin z M jak miłość

źródło: Instagram Ady Kalskiej/Instagram M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej