„M jak miłość”: Szykuje się powrót Wojtka? Serialowy syn Kurdej-Szatan o tym, czy wróci do serialu

14 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Gdy w listopadzie ubiegłego roku Kurdej-Szatan w otoczce skandalu została zwolniona z TVP, wyrzucona została tym samym z serialu M jak miłość. Odcinki z jej udziałem wyemitowane zostały niedługo po tym, a jej przybrany syn Wojtek razem z nią stracił pracę w dwójkowym hicie. Feliks Matecki, który przez kilka lat wcielał się w postać syna Tomka Chodakowskiego, odpowiedział, czy wróci do serialu.

Odejście Wojtka z M jak miłość

Wyrzucenie Barbary Kurdej-Szatan z M jak miłość, po tym, jak wulgarnych słowach wypowiedziała się na temat Straży Graniczej, mocno odbiło się na jej karierze. Poza tym, że ucierpiał na tym jej wizerunek, aktora straciła pracę nie tylko w TVP, ale także inne kontrakty.

Kurdej-Szatan, która w M jak miłość grała Asię Chodakowską, po raz ostatni pojawiła się w dwójkowej produkcji w 1619 odcinku. Wątek Joasi zakończył się na tym, że razem z Leszkiem, w którego postać wcielał się Sławek Uniatowski, wyjechali do Francji. Przybrany syn Chodakowskiej natomiast miał wyjechać na miesięczny obóz, a następnie na kilka dni udać się do Grabiny, gdzie umówił się z Basią.

Od tego czasu widzowie nigdy więcej nie zobaczyli już Wojtusia, a co więcej, żaden z bohaterów serialu nawet o nim nie wspomniał. Fakt ten zaciekawił fanów serialu, którzy zastanawiają się, czy młody aktor jeszcze kiedyś pojawi się w M jak miłość.

Czy Wojtuś wróci do M jak miłość?

Po tym, jak z serialu M jak miłość wyrzucona została Barbara Kurdej-Szatan, siłą rzeczy produkcję opuścił także jej przybrany syn Wojtek. Od tego czasu minęło już sporo czasu, a wierni fani zastanawiają się, czy istnieje jakikolwiek cień szansy, że Wojtek jeszcze pojawi się w kolejnych odcinkach Emki.

Zobacz także: Ciekawostki o serialu M jak miłość.

Feliks Matecki, który przez lata wcielał się w postać syna Tomka Chodakowskiego, w końcu zabrał głos w sprawie swojej powrotu do M jak miłość. Aktor w wymijający sposób odpowiedział, czy wróci do serialu.

“Często pytacie mnie kiedy wrócę do “M jak miłość”. Odpowiem tak: obecnie czekam na premierę filmu @orletafilm w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza, w którym zagrałem jedną z głównych ról.Na tym chcę się przede wszystkim skupić. Ważny film, o ważnych sprawach, zrobiony przez ważnych dla mnie ludzi. Myślę, że to będzie mocne i wartościowe kino. Premiera już 9 września 📽 Zapraszam! Wyżej kadr z filmu oraz zdjęcie z planu podczas rozmowy z reżyserem” – napisał serialowy Wojtuś

Słowa Mateckiego, który wyraźnie zasugerował, że aktualnie skupia się na czym innym, mogą wskazywać na to, że najbliższym czasie nie zanosi się na powrót Wojtka do popularnego dwójkowego serialu.

Brakuje Wam Wojtusia w M jak miłość?

źródło: Instagram Feliksa Mateckiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej