„M jak miłość”: Kolejna śmierć w serialu?! Zginie główny bohater?

12 grudnia 2021
Przez: : K.M.

W zbliżającym się 1624 odcinku serialu M jak miłość nad rodem Mostowiaków zawisną czarne chmury. Życie Andrzeja Budzyńskiego będzie zagrożone! Jego były klient, który trafił przez mecenasa do więzienia, zaplanuje straszliwą zemstę! Jaki los go czeka? Musicie oglądać najnowszy odcinek Emki.

Życie Andrzeja Budzyńskiego wisi na włosku

Wiele z nas nie przypuszcza, że szczęście Magdy i Andrzeja Budzyńskich zostanie zagrożone. Na wolność wychodzi Zbigniew (Arkadiusz Detmer), który został oskarżony 10 lat temu za zabójstwo swojej żony. Jaką zemstę kryminalista planuje na mecenasie Budzyńskim? Cały dramat rozpocznie się już na ulicy Deszczowej. Tuż obok Kingi i Piotrka wprowadzi się seniorka Pani Renia. Jak się okazuje, jest to mama Zbyszka. Samotna starsza pani na pokazie sprzętu AGD zostanie oszukana na kwotę 11 tysięcy złotych za rzekomy zakup garnków. Renia poprosi o pomoc Piotra. Początkowo mężczyzna nie będzie chciał pomóc starszej pani, tłumacząc zawodowymi obowiązkami, ale po namowie żony zmieni zdanie. Niestety, nie ujawni ona tajemnicy, że jej synem jest Zbyszek. Andrzej postanowi pomóc wspólnikowi w tej sprawie. Budzyński nie wie, jakie konsekwencje go czekają.

Zobacz także: Rafał Szatan pożegnał się z M jak miłość!

Andrzej Budzyński jeden z głównych bohaterów serialu M jak miłość
Andrzej Budzyński – bohater serialu M jak miłość

Zemsta Kowalczyka na Budzyńskim w M jak miłość

Niebezpieczny morderca po wyjściu z więzienia zainteresuje się sąsiadem Zduńskim i mecenasem Budzyńskim. O tym, że mają oni wiele wspólnego z panią Renią, dowie się podczas rozmowy:

“Na szczęście mam tu cudownych sąsiadów, pomogli mi. Taki mecenas, co tu obok mieszka… Piotr Zduński. I… zaraz, jak on miał na imię? Andrzej. Andrzej Budzyński…”  – opowie seniorka

I w tej chwili Kowalczyk zaniemówił z wrażenia.

“Jesteś pewna? Budzyński?” – dopyta.

“Tak… A dlaczego pytasz, znasz go?” – odpowie zaniepokojona starsza pani.

“- To właśnie przez tego człowieka ostatnie dziesięć lat spędziłem w pierdlu… “ – po tych słowach były więzień zacznie knuć plan zemsty na mecenasie Budzyńskim. Jednak przed zabójstwem Zbigniew postanowi się trochę nad nim poznęcać.

Jaki los czeka Andrzeja Budzyńskiego? Tego wszystkiego dowiecie się w 1624 odcinku serialu M jak miłość, którego emisja przewidziana jest na 21 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Źródło: Instagram M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz