Macademian Girl wykorzystała swoją rozpoznawalność i pomogła Joannie Mazur! W jaki sposób to zrobiła?

7 maja 2019
Przez: : M.J

Tamara Gonzalez-Perea wszystkim bardziej znana jako Macademian Girl, przyczyniła się do zbiórki pieniędzy dla niewidomej mistrzyni świata Joanny Mazur. W jaki sposób wykorzystała to, że jest rozpoznawalna? Zobaczcie!

Tamara i Joanna w Tańcu z Gwiazdami

Tamara i Joasia razem biorą udział w programie Taniec z Gwiazdami. Aktualnie doszły już do półfinału tanecznego show. Jak możemy zauważyć, pomimo tanecznej rywalizacji na parkiecie obie panie darzą się dużą sympatią. Macademian Girl, która jest modową blogerką, postanowiła wykorzystać swoją rozpoznawalność i pomóc w zbiórce pieniędzy dla mistrzyni świata. W jaki sposób wykorzystała swoją sławę?

Przypomnijmy, że w jednym z odcinków programu gwiazdy biorące w nim udział udały się w swoje rodzinne strony, aby bardziej przybliżyć telewidzom jak żyją na co dzień. Wtedy właśnie na jaw wyszły karygodne warunki mieszkaniowe niewidomej Joanny Mazur. W filmiku mogliśmy zobaczyć bardzo skromny pokoik mistrzyni świata, który znajdował się w jednym z krakowskich akademików. Mazur jako osoba niepełnosprawna była również pozbawiona własnej łazienki. Po tym co zobaczyliśmy, wszystkim zabrakło słów i nawet sroga jurorka Beata Pavlović nie potrafiła powstrzymać łez. Zaraz po programie ruszyła zbiórka pieniędzy dla Joanny Mazur.

Zbiórka dla Joanny Mazur

W wywiadzie po jednym z odcinków TzG Tamara Gonzalez-Perea zdradziła, że dzięki swojej rozpoznawalności, dołożyła swoje „dwa grosze” do zbiórki. Kiedy taneczny partner blogerki Rafał Maserak powiedział, że na sali jest pani, która dla Joasi zebrała już 300 tysięcy złotych, Macademian skomentowała jego słowa.

„A ja nawet wiem jak to zrobiła, bo ja nawet wpłacałam i udostępniałam”– powiedziała blogerka.

Zapytana przez reportera portalu „Przeambitni.pl”, czy po udostępnieniu przez nią na swoim Instagramie zbiórki na rzecz Joasi ludzie dziękowali jej za wsparcie inicjatywy odpowiedziała, że przede wszystkim dziękowali jej za nagłośnienie tej inicjatywy.

„Przede wszystkim dziękowały za to, że po prostu nagłaśniam , jako ktoś kto Asię zna i jestem z nią w programie. I fajnie, że to się rozniosło, że mogę korzystać w takich momentach ze swojego wpływu, ze swojego zasięgu, z tego, że tyle osób mnie ogląda. Wtedy tak naprawdę jest sens tego, co robię, tej popularności, bo można przekazać jakąś dobrą informację i właśnie zrobić coś dobrego”– powiedziała Macademian Girl.

Na pewno dzięki temu, że Macademian jest osobą popularną i poparła zbiórkę pieniędzy udało ich zebrać się jeszcze więcej. My popieramy również takie inicjatywy. Trzymamy kciuki za ich kolejne tańce na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj – LINK

Myślicie, że obydwie panie spotkają się w finale tanecznego show? A może macie już swoją faworytkę do wygrania Kryształowej Kuli?

Zobacz także: Ile zarobiła Joanna Mazur w TzG? SZOK!

Źródło: Instagram Tamary Gonzalez-Perea

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz