Maciej Drosio: [wiek, Hotel Paradise, związek, Instagram]

31 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Maciej to jeden z nowych uczestników programu Hotel Paradise 6, który zawitał do rajskiej willi już w drugim odcinku. Kim jest i w jakim celu zgłosił się do programu? Sprawdźmy szczegóły na temat jego życia osobistego!

Maciej Drosio: wiek

Maciej Drosio pochodzi z Józefowo pod Warszawą. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, studiuje przedsiębiorstwo i innowacyjność. Jest młodym mężczyzną – ma 24 lata. Nowy uczestnik Hotelu Paradise 6 to prawdziwy poliglota. Komunikatywnie mówi aż w 8 językach. Za najmocniejsze z nich uważa angielski, hiszpański, portugalski oraz rosyjski. Ma certyfikat również z języka chińskiego. Lubi sport, co potwierdza jego umięśniona sylwetka.

Maciej Drosio
Maciej Drosio z Hotelu Paradise 6

ZOBACZ TAKŻE: Informacje na temat Wiktorii z Hotelu Paradise 6

Maciej Drosio: Hotel Paradise 6

Maciek sam o sobie mówi, że jest ambitny i charyzmatyczny. Mężczyzna stawia sobie wiele celów, do których dąży. Ma duże zamiłowanie do egzotycznych kobiet, skąd wzięło się jego zainteresowanie językami obcymi. Na swoim koncie ma dwa związki z Chinkami oraz Latynoską, dla której nauczył się hiszpańskiego w zaledwie 4 miesiące.

By zdobyć kobietę chce dać jej samego siebie i być sobą. Uważa, że każda z kobiet, jeśli tylko zadba o siebie, może wydobyć z siebie prawdziwe piękno. Obecnie Maciej jest singlem. Czy skradnie serce jednej z uczestniczek reality-show? To okaże się wraz z emisją kolejnych odcinków Hotelu Paradise 6.

Maciej Drosio: Instagram

Uczestnik programu Hotel Paradise prowadzi swój profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nazwą @maciej.hotelparadise6. Obecnie profil Maćka śledzi ponad 1000 osób, jesteśmy jednak pewni, że wraz z czasem i kolejnymi odcinkami popularność jego profilu sporo wzrośnie!

Źródło: Instagram Macieja Drosio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej