Wiktoria Góra: [wiek, Hotel Paradise, związek, Instagram]

30 sierpnia 2022
Przez: : KS

Wiktoria Góra to uczestniczka programu Hotel Paradise 6, która widzowie mieli okazję poznać na samym początku pobytu w Rajskim Hotelu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wiktoria Góra: wiek

Z dostępnych w sieci informacji można dowiedzieć się, że Wiktoria ma 21 lat. W związku z tym, jest jedną z młodszych uczestniczek w 6. edycji programu Hotel Paradise. Wiadomo również, że pochodzi z Zabrza. Na co dzień jest studentką fizjoterapii. Oprócz tego, jest trenerka personalną.

21-latka nie ukrywa, że uwielbia być w centrum uwagi. Wiele przyjemności sprawiają jej podróże. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, nawet tych, które wymagają od niej dużo odwagi. Chce podejmować nowe przygody, przy czym na pewno nie zabraknie jej silnych wrażeń. Bez dwóch zdań nie należy do grona domatorów. W klubach pełnych ludzi czuje się jak ryba w wodzie.

Zobacz także: Co wiemy o Szahirze z Hotel Paradise 6?

Wiktoria Góra: Hotel Paradise 6

Wiktoria z Hotel Paradise 6 wyznała, że dosyć łatwo się zakochuje. Przed wejściem do programu była singielką przed około rok. Fakt, że lubi się dobrze bawić, nie oznacza, że nie chciałaby stworzyć stałego związku. Dziewczyna wyznała, że zdecydowanie częściej to ona jest podrywana, niż sama to robi.

Ideałem mężczyzny Wiktorii jest brunet o brązowych oczach, koniecznie wysoki. Oprócz tego, musi być wysportowany i seksowny. Ważne również, aby miał dobre poczucie humoru, okazywał wobec niej troskę i czułość. Fajnie gdyby łączyły ich wspólne pasje.

Zanim zdecyduje się na relację z jakimiś mężczyzną, musi go dokładnie poobserwować. Wtedy dopiero określi, czy jest godny jej uwagi.

Wiktoria Góra: Instagram

Uczestniczka programu Hotel Paradise prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wika.hotelparadise6. Bez wątpienia udział w randkowym show przysporzy jej wielu fanów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej