Maciej Jarema: [Big Jack, wiek, wzrost, kariera, High League, Instagram]

20 stycznia 2022
Przez: : KS

Maciej Jarema to niskorosły, o którym zrobiło się naprawdę głośno dzięki występom w filmikach popularnych youtuberów publikowanych na Youtube. Popularny Big Jack swoich sił próbuje również w mieszanych sportach walki. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym!

Big Jack: wzrost

Wiele osób zastanawia się w sieci, ile lat ma Maciej Jarema. Otóż, wiadomo, że Big Jack ma 19 lat. Okazuje się, że w sieci bardzo trudno dotrzeć do informacji na temat jego wzrostu, który wzbudza duża zainteresowanie wśród internautów.

Natomiast, z social mediów samego zainteresowanego możemy dowiedzieć się, że na co dzień mieszka i pracuje nad rozwojem swojej kariery w Szczecinie. Tam również przygotowuje się do pojedynków w mieszanych sztukach walki.

View this post on Instagram

A post shared by Maciek Jarema (@_bigjack69)

Zobacz także: Co wiemy o Owcy WK?

Big Jack: kariera

Maciej Jarema zaczął stawać się popularny w chwili, gdy podjął się współpracy z bardzo popularnym niegdyś Lordem Kruszwilem. To właśnie na jego kanale zadebiutował i dał poznać się internautom.

Co więcej, Big Jack ma na swoim koncie walkę podczas gali PuchDown. Niestety, podczas pojedynku z Ćwiartsonem musiał uznać wyższość rywala, o czym zadecydowali sędziowie. Ponadto, wziął udział w AlkoMasters.

Jednakże, to mieszane sporty walki są czymś, na czym w ostatnim czasie najbardziej skupia się youtuber. Za sobą ma już debiut w oktagonie. Po raz pierwszy zawalczył na debiutanckiej gali High League. Wtedy pokonał Carlito.

Już na High League 2 zapowiada się kolejna ciekawa walka niskorosłych. Mianowicie, zmierzą się w niej Big Jack i Mini Majk. Bez dwóch zdań ich pojedynek zapowiada się jako jedna z najbardziej interesujących walk tego wieczoru.

Big Jack kariera
Big Jack w High League

Maciej Jarema: Instagram

Instagram Big Jacka możemy znaleźć pod nazwą @_bigjack69. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 187 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej