Michał Owczarzak: [Owca WK, kim jest?, wiek, kariera, High League, Instagram]

20 stycznia 2022
Przez: : KS

Michał Owczarzak w sieci znany jest dużo bardziej jako Owca WK. Nie da się ukryć, że wraz z przyjaciółmi stworzył jeden z najbardziej popularnych kanałów o tematyce sportowej na Youtube. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z artykułem zamieszczonym poniżej!

Owca WK: kim jest?

Niewątpliwie, nikogo nie zdziwi fakt, że pierwszy człon pseudonimu Owcy wziął się od jego nazwiska. Natomiast, WK to skrót od grupy Warszawski Koks, do której od lat należy. Nie da się ukryć, że wielu internautów ceni go nie tylko ze względu na siłę i wysportowaną sylwetkę, ale także poczucie humoru.

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że Michał urodził się w 1992 roku. Co za tym idzie, w 2022 roku skończy 30 lat. Wiele osób zastanawia się również, ile wzrostu ma członek ekipy WK. Otóż, okazuje się, że Owca mierzy 186 cm.

Michał Owczarzak Owca WK
Owca WK zawalczy na High League

Zobacz także: Kim jest PashaBiceps?

Michał Owczarzak: kariera

Owca wraz z pozostałymi członkami grupy Warszawski Koks, a więc – Sekerem, Roburem i Ponczkiem od lat działają na Youtube. Mimo, że na początku skupiali się na tematyce zwłaszcza sportowej, wraz z upływem czasu zaczęli sięgać po inną. Grają w gry, prowadzą wyzwania ze swoimi partnerkami i innymi celebrytami oraz wykonują śmieszne challange.

Grupa Warszawski Koks prowadzi również własny sklep. Do ich asortymentu zaliczają się nie tylko ubrania i dodatki, ale także napój energetyzujący.

Owca WK swoich sił spróbuje również w mieszanych sportach walki. Mianowicie, podczas gali High League 2 zawalczy z Jarosławem Jarząbkowskim – który znany jest również jako PashaBiceps. Ich pojedynek otrzymał miano walki wieczoru.

Owca WK: Instagram

Michał Owczarzak z Warszawskiego Koksa prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @owcawk. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 496 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz