Połącz się z nami

Maciej Kurzajewski stracił program! Rozwód to początek jego problemów?

Rozrywka

Maciej Kurzajewski stracił program! Rozwód to początek jego problemów?

Maciej Kurzajewski nie ma teraz najlepszego czasu. Ostatnio w mediach było głośno o jego rozwodzie, a teraz jak się okazuje program, którego był gospodarzem, zniknął z anteny. Maciej Kurzajewski stracił program! Czy to oznacza dopiero początek problemów?

Jak mogliśmy przeczytać w magazynie „Party” Maciej Kurzajewski po 23-latach małżeństwa rozwodzi się ze swoją żoną, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Nieco wcześniej żona Macieja zamieszczała na swoim profilu w mediach społecznościowych wpisy, które zaniepokoiły niektórych internautów, lecz ona komentowała je słowami

„Nie ma sensacji”

Najwyraźniej jak się okazuje, ich małżeństwo wisi na włosku, a rozwód jest nieunikniony. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Maciej Kurzajewski stracił program!

Niestety, ale teraz już możemy się dowiedzieć, że rozwód to nie jedyne zmartwienie dziennikarza. Program rozrywkowy „The Wall. Wygraj Marzenia”, jak się okazuje, znika z anteny! A Maciej Kurzajewski stracił program!

Powodem tego, ma być coraz to mniejsza oglądalność. Jak informuje portal „Wirtualnemedia.pl”, liczba widzów zmniejsza się z sezonu na sezon, a od kiedy program jest emitowany w stacji TVP 2, w niedzielne wieczory, jego oglądalność nie jest zadowalająca.

„W porównaniu do początku drugiego sezonu, emitowanego jesienią ub.r. w TVP1 w piątki około godz. 20.35, teleturniej stracił 630 tys. widzów. Dwójka w paśmie nadawania programu zajmuje ostatnie miejsce w rynku telewizyjnym wśród tzw. „wielkiej czwórki”– czytamy na portalu Wirtualne media.

Program mogliśmy oglądać od 8 września, a ostatni 66 odcinek „The Wall. Wygraj Marzenia” był już wyemitowany w niedzielę 6 października.

W każdą kolejną niedzielę o godzinie 20:05, będą emitowane powtórki programu z Maciejem Kurzajewskim w roli gospodarze.

Niemniej jednak dziennikarz nie ma co się martwić o brak obowiązków. Jak wiemy, jest on również gospodarzem reaktywowanego po latach program „Czar Par”, który prowadzi wraz z Izabelą Krzan i jak na razie nic nie zapowiada, że miałoby to się zmienić!

Oprócz prowadzenia programów rozrywkowych, Maciej jest dziennikarzem sportowym. Dobrze jest znany fanom skoków narciarskich, gdzie prowadzi zawsze studio podczas zawodów  i innych imprez związanych z tą dyscypliną sportu.

Oglądaliście program The Wall. Wygraj Marzenia? Żałujecie, że znika z anteny?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry