Połącz się z nami

Maciej Kurzajewski: [wiek, żona, Instagram, rozwód]

Opisy gwiazd

Maciej Kurzajewski: [wiek, żona, Instagram, rozwód]

Maciej Kurzajewski to jeden z najczęściej pojawiających się w programach prezenterów telewizyjnych. Telewidzowie chętnie oglądają programy z jego udziałem, a także interesują się jego życiem prywatnym. Co zatem wiadomo na temat tego dziennikarza?

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@maciejkurzajewski)

Maciej Kurzajewski: wiek

Mężczyzna na świat przyszedł 29 stycznia 1973 roku. Pochodzi z Kalisza i tam też dorastał. Co ciekawe, studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Jednakże, już na pierwszym roku studiów zaczął prace w telewizji. Od tamtej pory zajmuje się prowadzeniem wiadomości sportowych, studiów o tej tematyce oraz programów rozrywkowych.

Maciej Kurzajewski: żona

Prezenter od 1996 roku jest związany z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Ona również pracuje w telewizji. Jest także dziennikarka i prezenterką. Para doczekała się dwóch synów. Franciszka, który urodził się w 1997 roku oraz Juliana, który na świat przyszedł 9 lat po swoim bracie.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Kurzejewski: rozstanie

Od niedawna, można zetknąć się z informacjami na temat rozstania pary. Podobno kryzys dopadł ich naprawdę. Ich związek był często uważany za wzór do naśladowania i wiele par z polskiego show biznesu mogło czerpać z nich przykład. Niewątpliwie, 23 lata to długi okres czasu, jednakże podobno ich rozstanie przebiega w zgodzie.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Kurzajewski: programy

Dziennikarz ma na swoim koncie już wiele programów, które prowadził. O charakterze informacyjnym były to Sportowy Express, Sport oraz wielokrotne studio związane z wydarzeniami sportowymi. Oprócz tego, współprowadził Pytanie na śniadanie, Świat się kręci i Kawa i herbata. Ponadto, telewidzowie mogli oglądać go w roli prowadzącego w Gwiazdy tańczą na lodzie, Kocham cię, Polsko! oraz The Wall. Wygraj marzenia. W tym roku zadebiutował jako gospodarz show Czar par, gdzie towarzyszy mu Izabella Krzan.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Kurzajewski: Instagram

Prezenter prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @maciejkurzajewski. Na chwilę obecną, jego obecność śledzi niespełna 40 tysięcy użytkowników. Mężczyzna dodaje tam dużo zdjęć z programów, przy których pracuje, a także ze swojego życia prywatnego.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@maciejkurzajewski)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry