Połącz się z nami

Maciej Migas: [wiek, kariera, Orły, Instagram]

Opisy gwiazd

Maciej Migas: [wiek, kariera, Orły, Instagram]

Maciej Migas to polski reżyser i scenarzysta, który bezsprzecznie wyróżnia się na tle wielu innych twórców związanych z branża filmową. Już niebawem okaże się, czy udało mu się zdobyć kolejną nagrodę, którą będzie mógł dołączyć do swojej kolekcji wyróżnień. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maciej Migas: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że reżyser i scenarzysta pochodzi ze Szprotawy. Tajemnicą nie jest również, że urodził się 14 maja 1976 roku. Co za tym idzie, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 45 lat. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie Wydziale Reżyserii na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Zobacz także: Co wiemy o Agacie Sieramskiej znanej także jako Agatycze?

Maciej Migas: kariera

Jak już wspominaliśmy Migas ma na swoim koncie liczne wyróżnienia i nagrody związane z jego działalnością w branży filmowej. Podejmuje się zarówno filmów pełnometrażowych, jak i seriali telewizyjnych. Między innymi, jako reżyser miał okazję sprawdzić się w filmach Oda do radości, 1920. Wojna i miłość oraz Żyć nie umierać. Oprócz tego, współpracował przy serialach Prawo Agaty, Leśniczówka, Singielka, Komisarz Alex i Ślad. Ostatnimi czasy, za jeden z jego największych sukcesów uważa się produkcje telewizyjną Rysa.

Maciej Migas: Orły 2021

Jak się okazuje, reżyser został nominowany do nagrody Orły 2021. Kategoria, w której będzie rywalizował serial Rysa, który stworzył wraz z Łukaszem Kośmickim to Najlepszy filmowy serial fabularny. Nie da się ukryć, że konkurencja jest naprawdę mocna. Zwycięzcę poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się już 21 czerwca 2021 roku.

Serial Rysa w reżyserii Macieja Migasa zdobył nominacje do nagrody Orły 2021

Maciej Migas: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że reżyser nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Jednakże, swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @maciej_migas.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry