Maciej Mikołajczak: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia 8, związki, disco polo, Instagram]

12 września 2022
Przez: : M.J

Maciej Mikołajczak to uczestnik, który zasilił szeregi męskiej części grupy w programie Ślub od pierwszego wejrzenia 8. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat jego osoby – czym zajmuje się na co dzień, jak wygląda jego życie prywatne oraz w jakim celu zgłosił się do udziału w reality-show?

Maciej Mikołajczak: wiek

Maciej ma 37 lat i mieszka w Szczecinie. Na co dzień jest kierowcą ciężarówki w niemieckiej firmie. Na swoim koncie ma już jeden poważny związek i to małżeński, który niestety zakończył się rozwodem. Sam o sobie mówi, że jest rodzinny i uwielbia spędzać czas w domu. Uwagę zwraca poczucie humoru mężczyzny i jego pozytywne podejście do życia.

Maciej Mikołajczak
Maciej z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Maciej Mikołajczak: Ślub od pierwszego wejrzenia

Czy decyzją ekspertów w programie Maciej pozna miłość swojego życia? To okaże się podczas emisji ósmej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. W programie Maciej pozna swoją potencjalną kandydatkę na żonę kilka minut przed zawarciem związku małżeńskiego. Czy okaże się tą jedyną?

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Marta Podbiał z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8?

Maciej Mikołajczak: związek

Jak już wspomnieliśmy, Maciej ma na swoim koncie jeden związek małżeński. Niestety zakończył się on niepowodzeniem. Teraz jest rozwodnikiem. Jak sam przyznaje, jego małżeństwo trwało krótki czas.

Maciej Mikołajczak: disco polo

Maciej uwielbia muzykę i prężnie działa w jej świecie. Chodzi dokładnie o disco polo, gdzie działa pod scenicznym pseudonimem Erdol. Na swoim koncie ma występy na różnych masowych imprezach disco polo, a na Youtubie znajdziecie jego utwory. Był wokalistą zespołu Avans Dance.

Maciej Mikołajczak: Instagram

Maciej prowadzi swój profil w social mediach pod nazwą @erdol_trucker_disco. Profil uczestniczka śledzi ponad 2500 tysiąca internautów!

Źródło: Instagram Macieja Mikołajczaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej