Marta Podbioł: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia 8, związki, Instagram]

12 września 2022
Przez: : M.J

Marta Podbioł to jedna z trzech kobiet, które wezmą udział w programie Ślub od pierwszego wejrzenia 8. W tym odważnym eksperymencie swojego męża pozna tuż przed zawarciem z nim związku małżeńskiego. Czy udział w reality-show okaże się dla niej przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat jej życia osobistego i zawodowego.

Marta Podbioł: wiek

Marta ma 32 lata. Mieszka w Katowicach. To pierwszy raz, kiedy w programie uczestniczka jest mamą. Pociecha Marty to 2.5 letni synek o imieniu Rysiu. Na co dzień pracuje jako manager w korporacji, a z wykształcenia jest filologiem angielskim. Interesuje się językami obcymi, kryminałami oraz nauką gry na gitarze.

Marta Podbioł
Marta z synkiem Rysiem

Marta Podbioł: Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, do którego zgłaszają się tylko odważni uczestnicy. Wszystko to przez formę i charakter reality-show. Uczestnicy poznają swoją druga połówkę, która została dobrana dla nich przez ekspertów, parę minut przed zawarciem związku małżeńskiego. Poznanie i życie we dwoje zaczyna się dopiero, kiedy uczestnicy zostają małżeństwem. Dodatkowo towarzyszą im kamery, które śledzą ich życie i rozwijającą się relację.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Marta Milka z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8?

Marta Podbioł: związek

Jak już wspomnieliśmy Marta jest mamą blisko 3-letniego chłopca. Niestety nie wyszło jej w związku z jej ojcem, dlatego nie zamyka się na miłość i wciąż poszukuje tego jedynego. Marzy o stworzeniu pełnej, kochającej się rodziny. Do programu zgłosiła się z nadzieją, że uda jej się znaleźć prawdziwą miłość.

Marta Podbioł: Instagram

Marta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @martapodbiol1.
Na profilu uczestniczki Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 znajdziecie liczne zdjęcia w tym selfie oraz fotki z ukochanym synkiem. Profil Marty śledzi ponad 1600 internautów. Jesteśmy jednak pewni, że liczba ta wzrośnie wraz z emisją programu!

Źródło: Instagram Marty Podbioł

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej