“MasterChef” dla nastolatków: Znamy skład jury! Jedno nazwisko zaskakuje!

12 października 2023
Przez: : M.J

Już wiosną 2024 roku ma wystartować nowa odsłona programu “MasterChef“. Tym razem będzie to okazja, aby nastolatkowie pokazali swoje kulinarne talenty. W programie pojawią się dobrze znani z innych edycji kulinarnego show jurorzy, a także nowe nazwisko, które choć doskonale znane jest widzom, to jest to nie lada zaskoczenie.

TVN niedawno zdecydował się zakończyć produkcję kolejnego sezonu “MasterChef Junior”. Jednakże zamiast tego formatu wprowadzają nowy program kulinarny z udziałem nastolatków.

MasterChef” z udziałem dorosłych miłośników gotowania pojawił się na antenie TVN w 2012 roku. Obecnie jest emitowana dwunasta edycja. Natomiast “MasterChef Junior”, który wystartował w 2016 roku, został zdjęty z anteny. Jego miejsce w wiosennej ramówce 2024 roku zajmie “MasterChef” z nastolatkami.

Warto przypomnieć, że w wersji “MasterChef Junior” do gotowania zapraszano dzieci w wieku 8-13 lat. W edycji dla nastolatków będziemy świadkami zmagań 13-17 latków. Kto będzie oceniał ich talent kulinarny? Jest zaskoczenie!

ZOBACZ TAKŻE: Nowe prowadzące “Dzień Dobry TVN”!? Bosacka potwierdza, TVN zaprzecza, a Szelągowska i Wojciechowska się śmieją…

Jurorzy “MasterChef” dla nastolatków

Potrawy nastoletnich kucharzy będą oceniane przez Michela Morana, Tomasza Jakubiaka i Dorotę Szelągowską, jak ujawniła Plejada.

Jako pierwsi możemy ogłosić, że — poza znanymi z “MasterfChefa” Michelem Moranem i Tomaszem Jakubiakiem — w programie pojawi się Dorota Szelągowska, dotychczas znana z formatów TVN o wystroju wnętrz”– donosi Plejada. 

Michel Moran to najbardziej znany weteran polskich “MasterChefów“, oceniający uczestników we wszystkich dotychczasowych edycjach. Tomasz Jakubiak zastąpił Mateusza Gesslera, natomiast Dorota Szelągowska kojarzona jest przede wszystkim z własnymi programami, które dotyczą wystroju wnętrz.

Niemniej jednak warto przypomnieć, że to nie będzie jej pierwsze zetknięcie z kulinarnym formatem.
Dorota Szelągowska wydała e-booka z przepisami kulinarnymi pt. “Nieznośna lekkość jedzenia”, ale także współprowadziła program “Wszystko Słodkie” u boku Mateusza Gessler.

Jak poradzi sobie w nowej roli? Zdecydowanie zapowiada się ciekawa edycja.

Szelągowska
scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Źródło: Plejada.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej