Maciej Regulski: [wiek, MasterChef, Instagram]

30 listopada 2021
Przez: : KS

Maciek Regulski to jeden z uczestników programu MasterChef 10, któremu udało się dotrzeć aż do samego finału. Mimo młodego wieku, udowodnił wszystkim, że także liczy się w walce o najwyższe miejsce na podium. Sprawdźmy, co wiadomo na temat tego sympatycznego szefa kuchni!

Maciek Regulski: wiek

Okazuje się, że Macij Regulski był jednym z najmłodszych uczestników 10. edycji programu MasterChef. Mianowicie, chłopak ma 23 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Nie da się ukryć, że zarówno jurorów, jak i zaproszonych gości specjalnych zaskoczył już niejednokrotnie. Często wyróżniał się również swoją pomysłowością. Niewątpliwie, nie można odmówić mu także ambicji.

Na co dzień Maciek kształci się naukowo w kierunku, który ma niewiele wspólnego z kuchnią. Mianowicie, jest studentem budownictwa. Jednakże, skupienie i dokładność, które go cechują, przydają mu się w obu dziedzinach.

Zobacz także: Co wiemy o Renacie Semeniuk z MasterChef 10?

Maciej Regulski: MasterChef

To już 10. jubileuszowa edycja programu MasterChef. Rywalizację ambitnych kucharzy w TVN z chęcią co tydzień ogląda liczne grono widzów. Trzeba przyznać, że w niej rywalizacja między uczestnikami jest wyjątkowo zacięta. Przypomnijmy, że ambitni kucharze walczą ze sobą o nagrodę główną, którą jest tytuł Mistrza Kuchni, 100 tysięcy złotych oraz możliwość wydanie książki kucharskiej.

Finałowa czwórka, wśród której jest także Maciek nie raz udowodniła już, że nie są jej straszne żadne warunki. Dodając do tego talent, są na naprawdę dobrej drodze, aby z powodzeniem kontynuować swoją karierę w branży kucharskiej.

Wielki finał 10. edycji programu MasterChef odbędzie się już 5 grudnia 2021 roku o godzinie 20.00 oczywiście na antenie TVN. Jak oceniacie szanse na wygraną Maćka?

Maciek Regulski MasterChef
Maciek Regulski w finale MasterChef 10

Maciej Regulski: Instagram

Finalista MasterChef 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @maciek.regulski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad tysiąc użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej