Połącz się z nami

Renata Semeniuk: [wiek, MasterChef, Instagram]

Renata Semeniuk

Opisy gwiazd

Renata Semeniuk: [wiek, MasterChef, Instagram]

Renata Semeniuk to jedna z finalistek dziesiątej edycji programu MasterChef, który cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród miłośników dobrej kuchni. Uczestniczka nie raz pokazała już, że potrafi oczarować jurorów oraz zaproszonych gości. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Renata Semeniuk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że uczestniczka 10. edycji MasterChef ma 43 lata. Do programu przyjechała prosto z miejscowości Ogonowice, położonej nieopodal Legnicy. Jak się okazuje to rodzinne strony pani Renaty, w które wróciła po kilku latach spędzonych zagranicą. Konkretnie, przebywała w Monachium, gdzie pracowała jako opiekunka do dzieci. Sama przyznaje, że kwalifikacje do kucharskiego show TVN były jednym z powodu, dla którego zmotywowała się by powrócić do ojczyzny.

Kobieta sama nazywa się pasjonatką gotowania. Oprócz tego, uwielbia podróże. Możliwość gotowania dla innych sprawia jej wiele satysfakcji.

Zobacz także: Co wiemy o zwycięzcach programu MasterChef?

Renata Semeniuk: MasterChef

To już 10. edycja programu MasterChef, który pomaga wyłonić wybitnych kucharzy. Niewątpliwie, samo zakwalifikowanie się do ścisłego grona uczestników oznacza duże wyróżnienie wśród wszystkich chętnych. Co więcej, produkcja TVN zapewnia wiele doświadczeń i cennych uwag od specjalistów w tej dziedzinie.

Jubileuszowa edycja MasterChefa przyniosła wiele emocji nie tylko widzom, ale także samym uczestnikom. Żaden z faworytów nie mógł długo czuć się pewnie. Dla Renaty Semeniuk dużym sukcesem było zakwalifikowanie się do ścisłej czołówki. Teraz ma okazję powalczyć o najwyższe miejsce na podium.

Myślicie, że 43-latka z Ogonowic ma szansę zdobyć tytuł najlepszej szefowej kuchni w 10. edycji programu MasterChef? Nie da się ukryć, że finałowy odcinek zapowiada się bardzo interesująco!

Renata Semeniuk MasterChef
Renata Semeniuk w MasterChef

Renata Semeniuk: Instagram

Finalistka 10. edycji programu MasterChef prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @renia_szaleje. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry