Maciej Stuhr „bohaterem” wieczornego wydania „Wiadomości”. TVP nie odpuszcza celebrytom…

4 lutego 2021
Przez: : M.J

Maciej Stuhr “bohaterem” wieczornego wydania “Wiadomości”. Na antenie TVP poświęcono aktorowi główny czas antenowy w materiale pod tytułem – „Dlaczego celebryci gardzą Polakami”. Słowa aktora z jednego z wywiadów zostały przytoczone przez reportera Telewizji Publicznej. Jednak okazuje się, że wypowiedź Stuhra została wyrwana z kontekstu i znacznie okrojona. Zobaczcie!

Maciej Stuhr od lat nie ukrywa, że nie jest mu po drodze z polityką PiS oraz Telewizją Publiczną, która jak zaznaczył w jednym z wywiadów w 2020 roku, jest wspierana przez państwo, aby partia rządząca mogła wygrywać kolejne wybory:

„Nie oglądam „Wiadomości”, ponieważ obecnie to główny program hejterski w Polsce. Jest pokaźnie finansowany przez państwo po to, żeby partia rządząca mogła wygrywać kolejne wybory. Ponad rok temu ogłosiłem, że nie chcę mieć z tym miejscem nic do czynienia”.

View this post on Instagram

A post shared by Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Niemniej jednak to ostatnia wypowiedź aktora udzielona w wywiadzie dla „Wprost” odbiła się szerokim echem w mediach, po materiale, który mogliśmy zobaczyć w środowym odcinku „Wiadomości”. Dodajmy, że nie tylko Maciej Stuhr stał się głównym „bohaterem” materiału pod tytułem „Dlaczego celebryci gardzą Polakami”. Zobaczcie!

Maciej Stuhr „bohaterem” wieczornego wydania „Wiadomości”.

“Wiadomości” poświęciły aktorowi trzy minuty czasu antenowego. W materiale nie zostawili na nim suchej nitki. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Wprost” Stuhr przyznał, że coraz częściej zastanawia się z małżonką nad wyjazdem z kraju. Zaznaczmy, że na koniec swojej wypowiedzi przyznał, że choć pojawiają się mu takie myśli, to zaraz mu przechodzą:

„Może trzeba rzucić kraj, wyjechać w cholerę, żyć gdzie indziej, przestać się zamartwiać tym, co się dzieje w Polsce? Bo czy nie szkoda życia na to? Właśnie takie miałem myśli po przebudzeniu, choć pewnie one zaraz mi przejdą”– powiedział w rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską.

Widzowie w wydaniu „Wiadomości” usłyszeli powyższe słowa aktora, niemniej jednak zostały one okrojone z ostatniego zdania. W materiale TVP wymieniono również takie osoby jak: Michał Wiśniewski, Anna Dereszowska, czy Maciej Maleńczuk. Ich słowa również zostały wyjęte z kontekstu.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CDQ41b9nGxf/

Materiał na temat – “Dlaczego celebryci gardzą rodakami”, Marcin Tulicki zaczął słowami:

„Maciej Stuhr swoje role odgrywa nie tylko w teatrze. Tym razem wcielił się w postać migranta, któremu sytuacja w Polsce tak się nie podoba, że chce z niej wyjechać”.

Następnie mogliśmy z ust reportera usłyszeć:

„Co zaskakujące, pogarda do Polaków i polskości celebrytów rośnie proporcjonalnie za wzrostem zamożności polskiego społeczeństwa. Hejt na Polaków w wykonaniu ludzi z pierwszych stron gazet nasilił się, kiedy wprowadzony został program 500+”.

W obronie aktora stanęła Joanna Lichocka. Na Twitterze pojawiła się zaskakująca wypowiedź posłanki i jak zaznaczyła:

„[…] Czasem przegina ale na hejt nie zasługuje. Nie zgadzam się z nim, ale nie jest on rozhisteryzowanym celebrytą”.

Widzieliście wydanie „Wiadomości”, w których poświęcono czas na powyższy reportaż? Co o tym sądzicie?

Zobaczcie również: Pogodynka Telewizji Polskiej zwolniona za wsparcie WOŚP! W mediach rozpętała się prawdziwa burza…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej