Maciej Zoniuk: [Zony, kim jest?, wiek, kariera, High League, Instagram]

21 stycznia 2022
Przez: : KS

Maciej Zoniuk to jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Zony może pochwalić się naprawdę liczną grupą odbiorców. Okazuje się, że ma za sobą sportową przeszłość, a już niebawem sprawdzi się w nowej dla siebie dyscyplinie. Co jeszcze wiadomo na jego temat?

Zony kim jest?

Wiele osób niezwiązanych ze środowiskiem streamerskim zastanawia się, kim jest Maciej Zoniuk. W sieci można dotrzeć do informacji na temat jego wieku. Otóż, okazuje się, że streamer urodził się w 1994 roku. Co za tym idzie, w 2022 roku skończy 28 lat. Pochodzi z Wrocławia, gdzie z resztą na co dzień mieszka.

Oprócz tego, znana jest także waga i wzrost Zonego. Chłopak ma 181 cm wzrostu, a jego waga oscyluje wokół 82. kilogramów. Co ciekawe, chłopak ma za sobą sportową przeszłość. Mianowicie, z powodzeniem trenował pływanie. Na swoim koncie ma niemałe sukcesy, a taka forma aktywności fizycznej niewątpliwie poprawiła jego wytrzymałość.

Niestety, sam zdradził, że jego kariera zawodowa dobiegła końca ze względu na kontuzję nadgarstka oraz fakt, że zarobki nie były wystraczające.

Maciej Zoniuk High League
Zony zawalczy na High League

Zobacz także: Co wiemy o Norbercie Gierczaku?

Maciej Zoniuk: kariera

Maciej Zoniuk swoich sił w sieci spróbował już wiele lat teamu. Na początku założył własny kanał na Youtube. Jednakże, dużo większą popularnością cieszy się na Twitch’u. Oprócz rozmów z widzami, których zgromadził już naprawdę pokaźną liczbą, gra w najpopularniejsze gry.

Zony podpisał kontrakt z High League – federacją Malika Montany. Jego debiutancka walka odbędzie się podczas drugiej gali. Do oktagonu streamer wyjdzie naprzeciw Norbertowi Gierczakowi, znanemu również jako Dis.

Co ciekawe, Zoniuk dał się poznać fanom amatorskich mieszanych sztuk walki już podczas pierwszej gali. Wtedy poprowadził jedną z Rundek – rozmów z zawodnikami przed galą.

Zony: Instagram

Profil Maćka Zoniuka na Instagramie znajdziemy pod nazwą @zony_2.0. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam 210 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz