Norbert Gierczak: [Dis, kim jest?, wiek, kariera, High League, Instagram]

21 stycznia 2022
Przez: : KS

Norbert Gierczak to youtuber znany w sieci znany dużo bardziej jako Dis. Nie da się ukryć, że niegdyś zaliczał się do topowych twórców internetowych w Polsce. Niebawem, zadebiutuje podczas gali High League. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Dis kim jest?

Wielu wielbicieli amatorskich mieszanych sztuk walki zastanawia się, co wiadomo na temat Disa. Otóż, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że Norbert Gierczak ma 30 lat. Niestety, na próżno szukać informacji na temat miasta, z którego pochodzi, gdzie na co dzień mieszka oraz ile waży i mierzy.

Jednakże, wszyscy znawcy internetowi zauważyli, że Dis przeszedł w ostatnim czasie dużą przemianę. Gołym okiem widać, że zaczął dbać o swoje warunki fizyczne, co niewątpliwie przyda mu się w oktagonie.

Niestety, mimo dużej popularności o życiu prywatnym Disa wiadomo stosunkowo niewiele. Na próżno szukać informacji o tym, czy jego serce jest już zajęte oraz czy na chwilę obecną jest z kimś w związku.

Norbert Gierczak Dis
Dis zawalczy na High League

Zobacz także: Co wiemy o Big Jacku – Maćku Jaremie?

Norbert Gireczak: kariera

Dis dużą sympatię widzów zdobył na początku swojej kariery ze streamowaniem. Przede wszystkim pokazywał swoim odbiorcom, jak gra w popularne na całym świecie gry. Po jakimiś czasie zdobył także popularność na Youtube.

Niegdyś zrobiło się bardzo głośno na temat jego konfliktu z Xayoo – innym popularnym streamerem. Jednakże, po publicznej wymianie zdań, panowie doszli do konsensusu.

Gierczak niebawem spróbuje swoich sił w zupełnie innej dziedzinie, niż gry komputerowe. Mianowicie, zawalczy podczas drugiej gali High League. Jego przeciwnikiem w oktagonie będzie streamer Zony. Ich pojedynek odbędzie się 5 lutego 2022 roku.

Norbert Gierczak Instagram

Popularny Dis prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @disstream. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 117 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz