Połącz się z nami

Madeńska w bieliźnie pokazała swoją sylwetkę! WOW, jak ona schudła!

Sylwia Madeńska

Zdrowie i dieta

Madeńska w bieliźnie pokazała swoją sylwetkę! WOW, jak ona schudła!

Sylwia Madeńska, od kiedy zakończyła swoją przygodę z programem „Love Island” postanowiła wziąć się za siebie. Teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała, jak wygląda jej ciało po kilku miesiącach i musimy przyznać, że efekt jest widoczny gołym okiem! Zobaczcie! Madeńska w bieliźnie pokazała swoją sylwetkę!

Sylwia Madeńska weszła do świata show-biznesu z wielkim przytupem. Szerszemu gronu odbiorców dała się poznać dzięki udziałowi w programie „Love Island. Wyspa Miłości”, który zresztą wygrała wraz z Mikołajem Jędruszczakiem. Nie musieliśmy długo czekać, aby ponownie zobaczyć, ją na ekranach naszych telewizorów.

View this post on Instagram

Kochani żyjemy !!! Nadal to do Nas nie dociera. Nasza przygoda z programem miała potrwać kilka dni, może tydzień.🤷🏻‍♀️Stało się inaczej 🙈 Podchodziliśmy do swojego udziału w programie z dużym dystansem. Idąc do programu, szczerze nie wierzyłam, ze można tu znaleźć prawdziwa, szczerą relacje oraz swojego prywatnego Brada Pitta 😍🤪 Cała produkcja @loveislandwyspamilosci stworzyła prawdziwe arcydzieło 😍 !!! Uchwycili to co najlepsze, tzw. „wisienkę na torcie”. Nie wiem jak tego dokonali, chyba nie spali po nocach 😂 ! Cudownie jest być tego częścią ! Uwaga !!! Ten program działa ! Odcięcie od całego świata zewnetrznego, na maksa pomaga w budowaniu relacji z wymarzonym facetem !! Dziękujemy za Wasze wsparcie ! Dziękujemy, ze wierzycie w nas ! Jesteście niesamowici ❤️🍾 Nie marzyliśmy nawet o finale Love Island, nie mówić już o Wygranej 😱🤩 ! Szok ! Szokens ! Miazga 🙈 ! Z Mikim w końcu możemy nacieszyć się sobą 😌 mamy chwile tylko dla siebie, odrobinkę prywatności przed powrotem do Warszawy (nie zdradzę co robimy 😁😎) 😍telefon jest lekkim dystraktorem, jednak dajemy radę 💪 Po powrocie, razem z @mikolaj_jedruszczak działamy dalej ! Będziemy rozwijać nasza relacje ! Gra w tenisa, taniec, a na deser wspólne życie ❤️Uwielbiam Mikiego, jest moim ciasteczkiem. W życiu prywatnym zaskakuje mnie jeszcze bardziej… Chyba się powili za………….. #loveisland #wyspamilosci #prawdziwerelacje #todziala

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

Sylwia jest zawodową tancerką i wraz ze swoim ukochanym wzięli udział w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Madeńska była trenerką Mikołaja. Niestety, ale z powodu epidemii program został zawieszony po zaledwie dwóch odcinkach i ma powrócić na nasze ekrany jesienią tego roku.

Madeńska będąc w programie „Love Island” wyróżniała się swoimi bardzo kobiecymi kształtami na tle innych dziewczyn. Jednak bez wątpienia nie można było powiedzieć, że miała za dużo nadprogramowych kilogramów. Już podczas „Tańca z Gwiazdami” było widać, że Sylwia znacznie schudła i jak się okazuje, nie poprzestała na tym. Teraz na swoim profilu pokazała efekt ciężkich treningów! Zobaczcie!

Madeńska w bieliźnie pokazała swoją sylwetkę!

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Sylwia przeforsowała swoje ciało, co skończyło się nogą w gipsie. Zobaczcie TUTAJ! Nawet ten przykry incydent nie spowodował, że osiadła na laurach i nadal ćwiczyła na tyle, na ile mogła.

Teraz, jak możemy zobaczyć na jej Instagramie, powoli wraca do formy sprzed wypadku i musimy przyznać, że efekty są spektakularne!

Nie tylko my zauważyliśmy, że sporo Sylwii ubyło, bo internauci, którzy śledzą jej profil, również dali temu wyraz w komentarzach:

„Super figurka taka mogłaby już zostać, bo wieszaki nie są modne:)”

„Jaka chudzina 😲”

„Sylwia, ale schudłaś, aż ci spodnie odstają”

Musimy przyznać, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem figury Sylwii. Gratulujemy tak dużego samozaparcia!

Też zauważyliście, jak Sylwia bardzo schudła? Jak Wam się teraz podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry