Połącz się z nami

Madeńska wróci do „Tańca z gwiazdami”? Zdradziła, z kim chciałaby zatańczyć!

Sywlia Madeńska pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Z życia gwiazd

Madeńska wróci do „Tańca z gwiazdami”? Zdradziła, z kim chciałaby zatańczyć!

Wiosenna edycja „Tańca z Gwiazdami” została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa. Niemniej jednak jest duża szansa, że już jesienią 2021 roku, o ile pozwoli sytuacja epidemiczna w naszym kraju, program wróci na nasze ekrany. Czy w takim razie Sylwia Madeńska wróci do „Tańca z Gwiazdami”? Z kim tym razem chciałaby zatańczyć? Zobaczcie!

Co wiemy o Sylwii Madeńskiej?

Sylwia Madeńska zdobyła rozgłos i popularność, zwyciężając pierwszą edycję randkowego reality-show „Love Island. Wyspa Miłości”. Wraz z Mikołajem Jędruszczakiem wygrali 100 tysięcy złotych do podziału. Co więcej, kontynuowali oni swój związek nawet poza murami hiszpańskiej willi.

„Taniec z Gwiazdami”

Dodajmy, że Sylwia jest zawodową tancerką i niedługo po zakończonej przygodzie na Wyspie Miłości wraz z Mikołajem wzięli udział w programie „Taniec z Gwiazdami”. Choć nie wygrali Kryształowej Kuli, to na ich temat zrobiło się głośno, kiedy tuż przed kolejnym odcinkiem na żywo Mikołaj ogłosił, że rozstał się z Sylwią.

Para wystąpiła jeszcze w jednym odcinku, jednak musiała pożegnać się z program. Po odpadnięciu z show każdy z nich poszedł w swoją stronę i układa swoje życie na nowo. Teraz w jednym z wywiadów, Sylwia zdradziła, czy pojawi się w kolejnej edycji programu. Z kim widziałaby się w parze?

Madeńska wróci do „Tańca z gwiazdami”?

Sylwia cały czas ma nadzieję, że stacja Polsat zdecyduje się na emisję jesiennej edycji. W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb post zdradziła:

„Wiadomo, że nigdy nic nie jest pewne. Produkcja może oczywiście zmienić zdanie. Szkoda, że na wiosnę nie ma edycji, ale wiemy doskonale, że okres pandemii nadal trwa. Taniec z gwiazdami miał duże niesnaski przy ostatniej edycji, prawie w ogóle nie doszła ona do końca. Dlatego teraz produkcja postanowiła zrezygnować z wiosennej edycji, ale mam nadzieję, że wrócimy jesienią.”

Jak pamiętamy, gwiazdy poznają swoich trenerów dopiero w dniu pierwszego treningu. Jak się okazuje, trenerzy również nie wiedzą, kogo będą uczyć. Niemniej jednak Sylwia zaznaczyła, że tym razem chciałaby partnera, który potrafi słuchać i jest kontaktowym uczniem:

„Nigdy nie mam prawa wyboru. Wcześniej tańczyłam z Mikołajem, więc wiedziałam, z kim będę tańczyć. Ale zazwyczaj to jest tak, że wchodzę na salę i poznaję swojego partnera, i jest to niespodzianka. Na pewno chciałabym tańczyć z człowiekiem, który będzie mnie słuchał. Fajnym, kontaktowym uczniem”.

Z kim chcielibyście zobaczyć Sylwię Madeńska na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry