Połącz się z nami

Madzia i Oleh poszli o krok dalej!? Ich związek rozkwita! [Big Brother]

Z życia gwiazd

Madzia i Oleh poszli o krok dalej!? Ich związek rozkwita! [Big Brother]

Madzia i Oleh byli uczestnikami reaktywowanego po latach programu Big Brother. Pomimo tego, że show z ich udziałem dobiegło końca, to oni wciąż są na językach wszystkich, którzy kibicowali im w programie. Jak w takim razie po tylu miesiącach im się układa i czy poszli o krok dalej? Zobaczcie!
Madzia i Oleh poszli o krok dalej!

Magdalena Wójcik została zwyciężczynią programu Big Brother, który mogliśmy ponownie oglądać na naszych ekranach po wielu latach. Młoda blondynka podbiła serca fanów tego formatu i dzięki temu zdobyła główną nagrodę, ale nie tylko. Po programie z jednym z uczestników stworzyła związek, który jak się teraz okazuje, trwa po dziś dzień.

Przypomnijmy, że uczucie pomiędzy nimi zaczęło się tlić już w programie. Wszyscy telewidzowie, którzy śledzili pierwszą edycję reaktywowanego programu Big Brother, byli świadkami rozwijającej się pomiędzy nimi relacji. Kiedy byli jeszcze w domu Wielkiego Brata pośród otaczających ich kamer widzieliśmy, że ta dwójka ewidentnie poczuła coś do siebie. Pomimo tego, że niewiele osób dawało im szansę na udany związek po programie, oni udowodnili, że wszystko może się zdarzyć, a w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że nadal są razem i udało im się stworzyć naprawdę zgrany duet.

Oleh już w programie podkreślał, że Madzia jest dla niego bardzo ważna. Pomimo tego, że wiele rzeczy było przeciwko nim, potrafili sobie z tym poradzić. Magda przeprowadziła się z Londynu, gdzie wcześniej mieszkała, na stałe do Polski i para zamieszkała razem. Czy w takim razie ich związek poszedł naprzód? Zobaczcie!

Madzia i Oleh poszli o krok dalej!

Jak wiadomo Oleh pochodzi z Ukrainy, gdzie do tej pory mieszka cała jego rodzina. Jednak jak możemy się dowiedzieć, Magda miała już przyjemność poznać jego rodziców, chociaż spotkanie nie odbyło się face to face, to mogli zamienić parę słów dzięki dzisiejszej technologii. Magda mogła z nimi porozmawiać przez internet i zdradziła kilka szczegółów z tego „spotkania”.

W rozmowie z portalem Party zdradziła, że poznała i porozmawiała tylko z mamą Oleha, ponieważ jego tato nie zna naszego języka.

„Z tatą nie miałam żadnego kontaktu, ponieważ mówi po rosyjsku, a ja znam tylko polski i angielski, więc nie wiem, jak się dogadamy, ale nie obawiam się”

Wszyscy ich fani zapewne zastanawiają się, czy przypadkiem para nie zdecydowała się pójść naprzód i zalegalizować swój związek. Czy w takim razie po poznaniu swoich rodzin i zamieszkaniu razem nie jest już najwyższy czas o tym pomyśleć?

„To za wcześnie. Jesteśmy ze sobą dopiero pół roku. Z moim eks byłam 6 lat. Więc to jeszcze nie teraz, musimy poznać się lepiej.”– zdradziła Magda Wójcik w rozmowie z portalem Jastrząb post.

Nie da się ukryć, że niewiele osób wierzyło w to, że ten związek ma szansę na przetrwanie poza programem. Jednak jak widzimy, oni mają się naprawdę dobrze i wciąż są razem!

Życzymy Madzi i Olehowi dużo szczęścia!
Wy też im kibicujecie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry