Połącz się z nami

Oleh wyznał MIŁOŚĆ Madzi pod wpływem alkoholu! Teraz zmienił zdanie?!

Rozrywka

Oleh wyznał MIŁOŚĆ Madzi pod wpływem alkoholu! Teraz zmienił zdanie?!

Po latach reaktywowane reality-show „Big Brother” dobiega końca! W nowej edycji programu, bez wątpienia najgorętszym wątkiem była relacja pomiędzy Olehem i Madzią, których połączyło coś więcej niż zwykła przyjaźń! Teraz o swojej relacji z dziewczyną w pierwszym wywiadzie po opuszczeniu domu Wielkiego Brata opowiedział Oleh! Zdradził również kilka informacji na temat swojej byłej miłości! Zobaczcie!

Bez wątpienia relacja pomiędzy Magdą i o 10 lat od niej młodszym Ukraińcem dodała smaczku tej edycji „Big Brothera”. Telewidzowie z wypiekami na twarzach śledzili, jak na ich oczach rozwija się uczucie pomiędzy tą dwójką mieszkańców. Jak w każdym związku pomiędzy dziewczyną i chłopakiem, niejednokrotnie dochodziło do lekkich spięć i kłótni, jednak producenci show widocznie na to liczyli, ponieważ za każdym razem wyniki oglądalności programu jak szalone szły w górę. Teraz po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, Oleh zdradził kilka szczegółów dotyczących jego związku z Madzią, oraz opowiedział o swoim byłej dziewczynie! Zobaczcie!

Może się to wydać małym szokiem dla fanów Madzi i Oleha, jednak jak zdradził uczestnik, swoje uczucie wyznał Madzi pod wpływem alkoholu!

„Jak mówiłem, że kocham Madzię, to byłem pijany. Upity byłem. Te słowa były szczere, bo zawsze ciężko mi jest to powiedzieć. Jak nie czuję, że kocham osobę, to nie powiem tego, wtedy już byłem przekonany”.

Jak możemy zauważyć, młodziutki Ukrainiec nawet po opuszczeniu programu, nadal podtrzymuje uczucie do Madzi, a w wywiadzie zdradził również, jakie ma plany na przyszłość wobec dziewczyny. Zapytany, czy jest gotowy zamieszkać z Magdą w Londynie, odpowiedział:

„To oczywiste przecież. Głupie pytanie. Madzia mieszka w Londynie, ale chce przeprowadzić się do Warszawy. Jak się nie uda to ja się przeprowadzę do Londynu. Nie chcę już związku na odległość”.

Oleh najwidoczniej nie chce związku na odległość i jak również zdradził w wywiadzie dla TVN 7, pomimo swojego wieku, zna on uroki takich relacji, ponieważ jego była dziewczyna mieszkała w Hiszpanii. Stefania, bo tak się nazywa ex Oleha, nie była przez niego traktowana tak jak traktuje obecnie Madzię.

„Ze Stefanią ja to poczułem 3 dnia, byłem już przekonany. To chyba nie chodzi o czas. To musi po prostu wybuchnąć, to uderzenie pioruna. Stefanię kochałem już wtedy jak członka mojej rodziny, nie jako kobietę” – zdradził w wywiadzie chłopak.

Jak widzimy, pomimo chwilowej rozłąki, chłopak nadal podtrzymuje swoje uczucie do Magdy i zapewne nie może się doczekać, kiedy ona opuści mury domu Wielkiego Brata. My mamy nadzieję, że po zakończonym programie ich uczucie przetrwa! Zobaczcie poniżej cały wywiad z Olehem!

Myślicie, że ten medialny związek ma szanse na przetrwanie poza programem? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry