Połącz się z nami

Madzia i Oleh z „Big Brothera” już po ślubie!? Pojechali w podróż poślubną? [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd

Madzia i Oleh z „Big Brothera” już po ślubie!? Pojechali w podróż poślubną? [ZDJĘCIA]

Madzia Wójcik na swoim profilu w mediach społecznościowych wywołała niemałe zamieszanie zdjęciami, które się tam pojawiły. Na jednym z nich pozuje w pięknej długiej ślubnej sukience, a chwilę później dodała zdjęcie z lotniska! Czy to oznacza, że wraz z Olehem zdecydowali się na tajemniczy ślub? Zobaczcie! Madzia i Oleh z „Big Brothera” już po ślubie!?

Madzia Wójcik wygrała pierwszą reaktywowaną po latach edycję programu „Big Brother”. Nie dość, że jej łupem padło 100 tysięcy złotych oraz samochód, to w reality-show poznała również Oleha, z którym stworzyła bardzo udany związek. Pomimo tego, iż niewiele osób dawało im szansę na miłość po zakończonym show, to oni udowodnili, że jeżeli w grę wchodzą prawdziwe uczucie, wszystko jest możliwe. Zobaczcie TUTAJ!

Dziewczyna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie to istna skarbnica szalonych stylizacji, które Wójcik wprost uwielbia. Jest ona wielbicielką kolorów, cekinów i szalonych stylówek, na które nie zdecydowałaby się niejedna osoba. Dziewczyna jest tak kolorową postacią, że ostatnim zdjęciem, które pojawiło się na jej Instagramie, wywołała niemałe zamieszanie wśród swoich obserwatorów!

Madzia i Oleh z „Big Brothera” już po ślubie!?

Na zdjęciu, które pojawiło się kilka dni temu na Instagramie Wójcik, możemy zobaczyć Madzię w długiej, białej sukni ślubnej! Magda w opisie zdjęcia zapytała:

„Jak słodko wyglądam jako panna młoda? 👰🏼”

Dodatkowo 27 lutego Wójcik dodała zdjęcie z lotniska. Jak czytamy w opisie, wraz z Olehem postanowili wybrać się na wakacje z okazji urodzin dziewczyny. Niemniej jednak niektórzy internauci zaczęli dopytywać, czy przypadkiem para nie wzięła tajemnego ślubu i wybrała się w podróż poślubną:

„Omg Dzisiaj są moje urodziny i jadę na wakacje 😍🤪🤗 Czy wiecie dokąd lecimy??? „

Nie da się ukryć, że tymi fotkami Madzia wywołała niemałe zamieszanie w sieci i niemal wszystkie portale zaczęły rozpisywać się na temat tajemniczego ślubu pary. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Madzi wszystkiego, co najlepsze i cudownych wakacji!

Też daliście się nabrać na ślub Madzi i Oleha?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry