Połącz się z nami

Madzia Wójcik w bikini w obiektywie Oleha! Pokazała gorące zdjęcia z wakacji!

Moda i uroda

Madzia Wójcik w bikini w obiektywie Oleha! Pokazała gorące zdjęcia z wakacji!

Magda Wójcik wraz z Olehem wyjechali do ciepłych krajów, o czym ostatnio dziewczyna informowała na swoim Instagramie. Teraz na jej profilu pojawiło się gorące zdjęcia w bikini. Jak można się domyślić, po drugiej stronie aparatu stał jej ukochany! Zobaczcie! Madzia Wójcik w bikini w obiektywie Oleha!

Pierwsza edycja reaktywowanego po latach programu “Big Brother” zdecydowanie należała do Magdaleny Wójcik. Nie dość, że zgarnęła główną nagrodę, to dodatkowo w domu Wielkiego Brata poznała Oleha, z którym jak się okazuje, już po programie stworzyła udany związek. Wspólne zdjęcia pary znajdziemy na ich profilach w mediach społecznościowych i wszystko wskazuje na to, że ta relacja idzie w dobrą stronę.

Ostatnio informowaliśmy Was o zdjęciu Madzi w sukni ślubnej, które zasiało nieco zamieszania wśród jej obserwatorów. Zobaczcie TUTAJ! Niedługo po tej fotce, która pokazała się na Instagramie Wójcik, pojawiło się zdjęcie z lotniska, gdzie poinformowała swoich fanów, że wraz z Olehem wybierają się na wakacje. Jak się okazuje, na swój kierunek podróży wybrali Tunezję, a teraz możemy oglądać gorące fotki Madzi! Zobaczcie!

Madzia Wójcik w bikini w obiektywie Oleha!

27 lutego Magda obchodziła swoje urodziny. Z tej okazji postanowiła podziękować wszystkim za urodzinowe życzenia, publikując na swoim Instagramie gorącą sesję w bikini zapewne wykonaną przez Oleha:

“Moi drodzy dziękuję Wam za setki wiadomości i życzeń urodzinowych! Mam słaby internet i jeszcze nie zdążyłam odczytać i zobaczyć wszystkiego co mi wysłaliście. Mój wyjazd urodzinowy zapowiada się wspaniale przy pięknych widokach i niesamowitej atmosferze 🌴👙🍹🏖
Wysyłam Wam dużo słońca i pozytywnej energii 😘😘”

Nie da się ukryć, że tymi zdjęciami Madzia rozgrzała niejedno męskie serce. Bez wątpienia świadczą o tym komentarze, które pojawiły się pod jej postem:

“Piękne te Wasze wakacje😊widzę że zmieniłaś się w kobietę wyjątkową👏a wystarczyło że ktoś bardzo Cię pokochał😘”

“Wow😍🤩🤩. Wyglądasz jak 1 mln💰💰”

Nie da się ukryć, że tymi gorącymi zdjęciami Madzia nieco rozgrzała ten ponury dzień. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze udanych wakacji i czekamy na więcej fotek!

Jak podoba Wam się Madzia w obiektywie Oleha?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry