Połącz się z nami

Madzia Wójcik w cielistym bikini. Ale figurka!

madzia wójcik

Moda i uroda

Madzia Wójcik w cielistym bikini. Ale figurka!

Zwyciężczyni „Big Brothera” podzieliła się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami, na których internauci zobaczyć mogli jej kobiecie kształty. Madzia Wójcik w cielistym bikini.

Internauci zgodnie stwierdzili, że figura Madzi jest zjawiskowa i bardzo kobieca. Zobaczcie sami.

W połowie ubiegłego roku widzowie stacji TVN zobaczyć mogli reaktywowany po latach wielki hit stacji – „Big Brother”. Reality-show, w którym przez kilka tygodni podglądać można okiem kamer zamkniętych w domu Wielkiego Brata uczestników, momentalnie wzbudziło zainteresowanie widzów.

Jedna z uczestniczek, która zdecydowanie dała się zapamiętać, była oczywiście Madzia Wójcik. 27-lastka zyskała sympatię pozostałych mieszkańców i oczywiście widzów. To właśnie ich głosami Magda wygrała reaktywowany po latach „Big Brother”.

Chociaż od zakończenia przygody w domu Wielkiego Brata minął prawie rok, słuch po sympatycznej blondynce nie zaginął. Madzia świetnie odnalazła się w polskim show-biznesie.

Madzia Wójcik w cielistym bikini

Popularność Magdy z każdym dniem jest coraz większa. Zwyciężczyni „Big Brothera” może pochwalić się pokaźnym gronem fanów, którzy ją bardzo wspierają. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 264 tys. obserwatorów, z którymi Wójcik chętnie dzieli się rozmaitymi zdjęciami oraz relacjami.

Ostatnie zdjęcia, jakie zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych Madzia, zachwyciły jej fanów, gdyż mogli podziwiać piękne i kobiecie kształty swojej ulubienicy. Zwyciężczyni BB udostępniła w sieci zdjęcia w stroju kąpielowym, które dodatkowo opatrzyła mądrą refleksją o samoakceptacji. Zobaczcie, jak wygląda Madzia Wójcik w cielistym bikini.

„Everybody is a bikini body !!

Kochanie siebie to największa rewolucja. Możesz być najpiękniejszą osobą na świecie i wszyscy widzą światło i tęcze kiedy na ciebie patrzą, ale jeśli sam tego nie wiesz, wszystko to nie ma znaczenia…

Znalazłam te motywujące słowa i musiałam się z Wami nimi podzielić!”

Pod najnowszym zdjęciem 27-latki pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

„Fantastyczny strój kąpielowy, pasuje Ci ten kolor. Rewelacyjnie wyglądasz”

„Przepięknie wyglądasz! ♥️”

„Piękny uśmiech, świetna figura, świetnie wyglądasz Madziu”

A jak Wam podoba się zdjęcie Madzi Wójcik w bikini?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry