Maffashion i Danilczuk faktycznie mają romans?! Zabrali głos!

22 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, i Michał Danilczuk, para uczestnicząca w programie “Tańca z gwiazdami”, zdobyli sympatię widzów swoją naturalnością, pozytywną energią i doskonałymi występami. Ich relacja na parkiecie wydaje się być wyjątkowo zgrana, co wzbudza spekulacje o możliwości istnienia czegoś więcej między nimi. Czy faktycznie mają romans? Jaka jest prawda? Para zabrała głos!

Życie uczuciowe Julii Kuczyńskiej

Warto wspomnieć, że Julia Kuczyńska nie jest obca medialnym spekulacjom dotyczącym jej życia uczuciowego. W przeszłości influencerka miała kilka poważnych związków, w tym z Czarkiem Jóźwikiem, Sebastiana Fabijańskim oraz Mateuszem “Blue Baby”. Jednakże żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu, co dodatkowo podsycało zainteresowanie mediów i fanów jej życiem osobistym.

Ostatnio pojawiły się plotki na temat nowego romansu Julii z Bartoszem Bednorzem, znanym siatkarzem reprezentacji Polski. Choć żadne ze zainteresowanych nie komentuje publicznie tych doniesień, media i internauci wciąż spekulują na temat łączącej ich relacji.

Zobacz także: Maffashion spotyka się ze znanym siatkarzem? W końcu zabrała głos!

Maffashion i Danilczuk mają romans?

Julia Kuczyńska, która obecnie bierze udział w tanecznym show Polsatu, występuje na parkiecie w towarzystwie Michała Danilczuka.

Ostatnio para spotkała się z komentarzami internautów, którzy sugerowali, że między influencerką modową a tancerzem może istnieć coś więcej niż tylko partnerskie relacje taneczne.

Mimo że sami zainteresowani nie komentują publicznie swojej relacji, plotki na temat ich ewentualnego romansu nie milkną. Media oraz internauci zwracają uwagę na subtelne gesty i bliskość między Julią a Michałem podczas występów, co tylko podsyca spekulacje na temat ich relacji poza parkietem tanecznym.

Podczas jednego z treningów dziennikarze portalu Viva poprosili Julię i Michała o skonfrontowanie się z tymi domniemaniami. Para została poproszona o zareagowanie na kilka komentarzy, które można znaleźć w sieci:

„Jak na nich patrzę, to tak ciepło się robi. Julia jest taką piękną kobietą. Klasa, seksapil, wdzięk, uroda. A Michał? Nie może oderwać od niej ani oczu, ani rąk” – brzmiał komentarz na Instagramie.

Michał Danilczuk skomentował z uśmiechem na twarzy:

„Nie wiem, jak mam to skomentować. Wszystko, co zostało napisane o Julii (“klasa, seksapil, wdzięk – przyp. red.) się zgadza”

Taniec z gwiazdami 14
scena z: Michael Danilczuk, Julia Kuczyńska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kolejny wpis brzmiał:

„Czy tylko ja na nich głosuję, żeby mieli więcej czasu na poznanie się i Maff miała w końcu normalnego faceta?!”

Maffashion zabrała głos przyznając:

„Było też coś takiego, że jak oni nie będą parą prezydencką, to nie wierzę w miłość. Dużo jest podobnych komentarzy, dużo tiktoków… Fajnie, super” po czym dodała „To jest bardzo miłe. Bo to oznacza, że udaje się nam przekazać przez ekran sympatię”

Danilczuk i Maffashion
scena z: Michael Danilczuk, Julia Kuczyńska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Na koniec taneczny partner Julii skomentował zamieszczane komentarze w sieci, nie uciszając plotek na temat rzekomego romansu z Maffashion:

 „To co jest dla nas ważne, to że my nigdy nie udajemy. Jesteśmy tacy sami z tobą, przed kamerami czy jak tańczymy. I ludzie czują takie prawdziwe emocje. A to jest fajne, bo taniec to nie ma być odgrywanie kroków”.

Wobec braku oficjalnych komentarzy, pozostaje nam jedynie spekulować na temat rzeczywistego charakteru relacji między Maffashion a Michałem Danilczukiem. Czy to tylko partnerska relacja taneczna, czy może coś więcej? Tego na razie nie wiemy, ale widzowie programu “Tańca z gwiazdami” na pewno będą nadal obserwować ich występy z zainteresowaniem i ciekawością.

Źródło: Akpa, Instagram Maffashion, Viva

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej