Maffashion opowiedziała, jak trzyma się po rozstaniu

5 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Kilka tygodni temu okazało się, że Sebastian Fabijański i Maffashion się rozstali. Od tego czasu ich życiem żyły wszystkie media w kraju. Kuczyńska podkreślała, że nie chce poruszać publicznie sfery dotyczącej jej życia prywatnego. W końcu zdecydowała się jednak odpowiedzieć na pytania zmartwionych o jej stan fanów.

Maffashion i Fabijański

Gdy kilka miesięcy temu słynna skandalistka Rafalala zamieściła w sieci krótkie nagranie, na którym widoczny był Sebastian Fabijański, internauci zaczęli podejrzewać, że w związku aktora i Kuczyńskiej pojawił się kryzys. Dopiero po pewnym czasie Maffashion postanowiła odnieść się do doniesień i zabrała głos za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych. Julia potwierdziła, że faktycznie rozstała się z ojcem swojego syna kilka tygodni wcześniej. Jednak jak dodała, nie ma zamiaru więcej komentować ani prać brudów odnośnie ich rozstania.

Niedługo później Fabijański udzielił szczerego wywiadu portalowi Pudelek, w którym przyznał, że pomiędzy nim a Rafalalą do niczego nie doszło, jednak faktycznie dopuścił się zdrady swojej partnerki. Wkrótce na światło dzienne zaczęły wychodzić kolejne niechlubne fakty z ich życia. Sebastian przyznał, że Maffashion także miała romans, a do całej afery wtrąciła się Rafalala, który zdążyła udzielić kilku wywiadów, w jednym nawiązując między innymi do synka Maffashion i Fabijańskiego.

Maffashion odpowiada na pytania internautów

Wywiad Rafalali, w którym w kilku zdaniach odniosła się do dziecka blogerki i aktora, wyjątkowo rozwścieczył Maffashion, która postanowiła zareagować i skierowała sprawę w ręce prawników. Widocznie sama transseksualna celebrytka nie przejęła się otrzymanym od prawników pismem, zwracając się do Kuczyńskiej, aby ta przestała ja straszyć, podkreślając, że Maffashion ma na jej punkcie obsesję.

Zobacz także: Fabijański zniknął z Instagrama.

Od tego czasu Julia konsekwentnie nie komentuje swojego życia prywatnego. Ostatnio postanowiła zrobić mały wyjątek i zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań od swoich obserwatorów. Część z nich zastanawiała się, jak Maffashion radzi sobie w trudnej sytuacji, w której się znalazła.

„Czy u Ciebie wszystko w porządku? Trzymasz się”- zapytał zmartwiony internauta

„Dziękuję. Stabilnie. Od teraz tylko lepiej” – odpowiedziała Kuczyńska

Maffashion dodała także, co jest jej największym marzeniem.

„Pozałatwiać kilka spraw. Dopilnować kwestii zdrowotnych. I mieć dużo spokoju” – przyznała

Maffashion
Julia Kuczyńska, , fot. AKPA

źródło: Instagram Julii Kuczyńskiej/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej