Połącz się z nami

Maffashion przyznała się do poprawek w swoim wyglądzie. Zauważyliście?

Maffashion

Moda i uroda

Maffashion przyznała się do poprawek w swoim wyglądzie. Zauważyliście?

Maffashion nie ukrywa, że postanowiła poprawić swój wygląd i zdecydowała się na operację plastyczną. Jak to wspomina i czy ma widoczne blizny? Zobaczcie, co przyznała. Maffashion przyznała się do poprawek w swoim wyglądzie.

Julia Kuczyńska to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, ale również i poza granicami naszego kraju. Swoją karierę rozpoczęła w 2009 roku zakładając bloga poświęconego modzie. Wiele osób kojarzy Julię przez ją markę „Eppram”, której jest współwłaścicielką. Firma ta jest dziełem Julii oraz Lany Nguyen. Ich specjalnością są marynarki, w których widzieliśmy nie tylko wiele polskich gwiazd, jak np. Julia Wieniawa, ale i amerykańskich osobistości, co Maffashion może uznać za ogromny sukces w swoim życiu zawodowym. Zobaczcie tutaj: Kardashian w marynarce od Maffashion! Międzynarodowy sukces blogerki!

Julia od lat prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Obecnie obserwuje go 3 miliony internautów. Maffashion na swoim Instagramie dzieli się przeróżnymi treściami. Pokazuje fragmenty z życia zawodowego, fotografie z jej życie prywatne, a w tym synka Bastiana i porusza tematy związane z macierzyństwem. Blogerka z racji swojej profesji chętnie podejmuje oczywiście tematykę związaną z modą i urodą. Jeśli chcecie dostać porządną dawkę inspiracji zachęcamy do odwiedzenia profilu Maffashion, ponieważ bez wątpienia jej Instagram to prawdziwa skarbnica modowych stylizacji.

Maffashion przyznała się do poprawek w swoim wyglądzie.

Maffashion od czasu do czasu umożliwia swoim obserwatorom zadawanie pytań. Tak stało się i tym razem. Jeden z internautów zapytał Julię o jej rzekomo powiększone usta. Blogerka zaprzeczyła tym informacjom, a na dowód pokazała zdjęcia, kiedy była małą dziewczynką i miała duże usta. Julia przyznała, że raz chciała wyrównać asymetrię w górnej wardze, jednak było to tak delikatne, że po pół roku nie było po tym śladu.

Maffashion przyznała się do poprawek w swoim wyglądzie.

Inny z obserwatorów Julki zapytał ją o operację nosa, a dokładnie o metodę operacji, której się poddała. Julia przyznała się do poprawek w wyglądzie swojego nosa, przyznając:

„Nawet nie wiem i mnie to nie interesowało. Obudziłam się, nos już był zooperwany. Mam jedną malutką, niewidoczną bliznę tutaj w środku no i tyle.”

Wiedzieliście, że Maffashion poddała się operacji nosa?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry