Połącz się z nami

Magda Gessler chudnie w oczach! Fani: „Ale przemiana”!

Magda Gessler chudnie

Z życia gwiazd

Magda Gessler chudnie w oczach! Fani: „Ale przemiana”!

Magda Gessler chudnie w oczach! Słynna restauratorka podczas kwarantanny straciła wiele kilogramów. Okazuje się jednak, że nie jest to efekt żadnej diety. W jaki sposób Magda chudnie?

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Jest polską restauratorką, malarką, właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji. Podbiła serca Polaków dzięki swojemu słynnemu programowi Kuchenne rewolucje. Ponadto jest idolką całej rzeszy ludzi młodego pokolenia. Urzeka swoich fanów charyzmą oraz poczuciem humoru. Restauratorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej charakterystyczne posty szybko stają się hitem internetu.

Magda Gessler chudnie w oczach!

Słynna restauratorka niedawno pochwaliła się nową sylwetką – schudła aż 15 kg i to bez żadnej diety! Okazuje się, że jest to efekt kwarantanny i związanej z nią izolacji.

„Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe” – zdradziła Magda w rozmowie z Agatą Młynarską. 

Prowadząca program Kuchenne rewolucje spędza kwarantannę samotnie. To dla Magdy nowa sytuacja, ponieważ zawsze była otoczona ludźmi, a przede wszystkim swoją rodziną – Larą, Tadeuszem, Waldemarem oraz całym gronem przyjaciół.

Magda zdradziła, że rezygnuje z wykwintnych i skomplikowanych potraw. Opowiedziała o tym co je:

„Sałatki, surówki, nawet ryby mrożone są fantastyczne, dobra cielęcina. Wywary z warzyw, na których możemy robić różne rzeczy. Mrożone maliny, musy z jogurtem. Można te rzeczy mieć, zrobić prawdziwe cuda i delektować się nimi.”

Jedno z najnowszy zdjęć Magdy na jej Instagramie wzbudziło wiele emocji. Internauci są zszokowani zmianą Gessler!

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

„Pani Madziu 👌 ale przemiana ! Juz nie mogę się doczekać kolejnych sezonów Kuchennych rewolucji”

„❤️ jaka piękna i kolorowa jak zawsze”

„A Pani Magda coraz szczuplejsza👍”

Co sądzicie o metamorfozie Magdy Gessler? My jesteśmy zachwyceni! Trzeba przyznać, że ta zmiana robi wrażenie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry