Magda Gessler pokazała zdjęcia z pierwszego ślubu. Była już w zaawansowanej ciąży.

16 maja 2021
Przez: : P.Z.

Restauratorka ostatnio uraczyła swoich fanów wyjątkowym zdjęciem, które jest kadrem z jej pierwszej sesji ślubnej. Magda Gessler z pierwszym mężem, w trzydziestym piątym tygodniu ciąży. Musicie to zobaczyć!

Magda Gessler prywatnie

Magda Gessler to rzeczywiście artystyczna dusza i rozpoznawalna postać w polskim świecie gastronomicznym. Przyszła na świat w 1953 roku w Komorowie pod Warszawą, zaś jej matka Olga Borkowska miała wówczas zaledwie 18 lat i chorowała na gruźlice. Dlatego, jak sama Magda wspomniała, mama nie mogła się nią zajmować i wczesne dzieciństwo spędziła u dziadków.

https://www.instagram.com/p/COc2n2opTel/

„Poród był dla niej niebezpieczny. Ale jestem na świecie. Tylko że potem od razu jej mnie odebrano, bo nie mogła karmić, a nawet mnie dotykać. To trwało rok… Zajęli się mną babcia i dziadek, byli dla mnie najbliższymi osobami przez długie lata. Od nich dostałam największą porcję miłości bezwarunkowej’’  – opowiadała niegdyś w wywiadzie dla magazynu Viva

Następnie z uwagi na zajęcie ojca Mirosława Ikonowicza, który był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, Magda wraz z całą rodziną- rodzicami i bratem- dużo podróżowała. Mieszkała w Bułgarii oraz na Kubie, a w Madrycie ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. Do Polski wróciła dopiero po śmierci pierwszego męża Volkharta Müllera, gdzie wraz ze ślubem z Piotrem Gesslerem rozpoczęła się jej kulinarna przygoda.

Magda Gessler z pierwszym mężem

Przypomnijmy także, że dzięki swoim związkom Magda ma również dwójkę dzieci, z którymi obecnie ma bardzo dobry kontakt. Z pierwszego małżeństwa ma syna Tadeusza, z drugiego córkę Larę. Całkiem niedawno została też babcią, gdyż Lara pod koniec października 2020 roku urodziła córkę Nenę.

Zobacz także: Magda Gessler z córką i wnuczką.

Ostatnio na Instagramie jednak Magda pochwaliła się zdjęciem kiedy sama była w zaawansowanej ciąży z Tadeuszem. Fotografia, jak się okazuje, pochodzi ze ślubnej sesji zdjęciowej z jej pierwszym mężem Volkhartem Müllerem.

Zobaczcie!

Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni, z Tadeuszem pod sercem ❤️❤️ zakochani w sobie, zapomnieliśmy o sesji ślubnej… i zrobiliśmy ja dwa tygodnie po uroczystości. Mój zapach z tego dnia zostanie zawsze w mojej emocjonalnej pamięci #muget #diorisimo #35 c koniec maja … upał…”– napisała Magda pod zdjęciem

https://www.instagram.com/p/CO3D5drJ-HU/?igshid=18c3a1lgc13g7

Magda zamieściła to zdjęcie na swoim profilu na Instagramie również jako zachętę do zapoznania się z jej autobiografią, która już jest w przedsprzedaży. Z pewnością ciekawi jej życia znajdą tam wiele szczegółów.

https://www.instagram.com/p/CONP-Yqp_Ji/

Źródło: Instagram Magda Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej