Magda Gessler i Tadeusz Müller pożegnali Piotra Gesslera. Kim był drugi mąż restauratorki?

27 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera przekazała na swoim Instagramie smutną wiadomość. Drugi mąż znanej restauratorki odszedł w nocy. Pięknym wpisem pożegnał go również Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa oraz sama restauratorka. Kim był znany i ceniony cukiernik?

Odszedł drugi mąż Magdy Gessler

Smutną wiadomość jako pierwsza przekazała córka cenionego restauratora Lara, która niedawno sama została mamą. Na Instagramie 32-latki pojawił się poruszający post, w którym poinformowała, że jej ukochany tato odszedł w nocy:

“Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️”

View this post on Instagram

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler)

Tadeusz Müller pożegnał ojczyma

Drugi mąż gospodyni Kuchennych Rewolucji był również bardzo ważną osobą w życiu Tadeusza, syna Magdy Gessler, który również pożegnał swojego ojczyma na profilu w mediach społecznościowych. Jak zaznaczył, tato Lary był dla niego ogromnym wsparciem i po śmierci jego taty Volkharta Müllera zastąpił mu ojca.

“Niestety odszedł mój ojczym, tata, cudowny facet! To dla mnie olbrzymia strata. W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel kotów, Hiszpanii i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety, dla których to najtrudniejszy czas, z jakim przyszło się zmierzyć. Trzymajcie się dziewczyny!”

Co wiemy na temat Piotra Gesslera?

Restaurator urodził się w 1958 roku, był synem polityka i malarki. Miał brata Adama. Ukończył Szkołę Handlową w Warszawie w 1979 roku. Restaurator miał dwójkę dzieci. Lara jest owocem jego miłości z Magdą, natomiast syn Mikołaj jest z pierwszego małżeństwa Piotra Gesslera z Martą Gessler.

Można śmiało powiedzieć, że relacja Magdy z Piotrem była miłością od pierwszego wejrzenia. Choć o względy restauratorki ubiegał się również Adam, to właśnie Piotr skradł jej serce. Młoda wdowa, z pięcioletnim wówczas synem Tadeuszem zakochała się w Piotrze, który zaszczepił u niej miłość do gotowania. Związek tej dwójki nie był akceptowany przez ojca Piotra, Zbigniewa Gesslera, który nie chciał przyjąć Magdy do swojej rodziny ze względu na lewicowe poglądy brata restauratorki.

W mediach możemy dotrzeć do informacji, że to romans Magdy Gessler z młodym kelnerem przekreślił jej małżeństwo z Piotrem. Niemniej jednak para pomimo rozpadu małżeństwa pozostawała w przyjacielskich relacjach. Na Instagramie Magdy znajdziemy zdjęcie Piotra Gesslera z Larą.

Restauratorka na swoim profilu również w pięknych słowach pożegnała swojego byłego męża:

“Piotr Gessler. Najcudowniejszy, niezastąpiony tato Lary, Mikołaja. Ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca”

Piotr Gessler
Magda Gessler pożegnała Piotra Gesslera.

Piotr Gessler odszedł w wieku 63 lat.

Źródło: Instagram Tadeusza Mullera / Magdy Gessler / Lary Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej