Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zaręczyli się! Kiedy ślub?

24 marca 2022
Przez: : M.S.

Po kilkunastu latach związku w końcu Magda Gessler i Waldemar Kozerawski staną na ślubnym kobiercu! Restauratorka pochwaliła się pierścionkiem! Wiemy, kiedy ślub!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Swoją popularność zyskała głównie dzięki programowi Kuchenne Rewolucje, w którym pomaga podupadającym restauracjom. Ponadto od lat pełni rolę jurorki w talent show kulinarny MasterChef.

Prywatnie Gessler związana jest od kilkunastu lat z chirurgiem Waldemarem Kozerawskim, którego co ciekawe, poznała ponad czterdzieści lat temu. Mimo uczucia , jakie ich połączyło wówczas zarówno Waldemar, jak i Magda ułożyli sobie życie u boku innych partnerów. W końcu los ponownie ich połączył i od kilkunastu lat Gessler i Kozerawski tworzą bardzo udanych związek.

Para od lat wiedzie życie na odległość. Magda na stałe mieszka w Polsce, natomiast jej partner za oceanem. Mimo to zakochani często się odwiedzają, a ich wspólną pasją są podróże.

Gessler i Kozerawski zaręczyli się

Jak się okazuje, para w końcu postanowiła zalegalizować swój związek! Uradowana Magda Gessler zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym wyznała, że przyjęła oświadczyny swojego długoletniego partnera.

DAJ MI NOGĘ…DAJ MI
NOGĘ…DAĆ NIE MOGĘ…

A POPROSIŁEŚ MNIE O RĘKĘ…WIĘC DAJE CI RĘKĘ … 💍💍💍💍💍💍💍💍❤️❤️❤️” – napisała Gessler pod postem.

Zaręczyny Magdy Gessler
Magda Gessler zaręczona (Instagram)

Fani restauratorki pospieszyli z gratulacjami. Wielu cieszyło się wraz z ze swoją ulubienicą:


“Pani Magdo! Gratulacje! Piekni 😍❤️🔥’


“Piękni!! Zakochani… ❤️❤️ Miód na oczy w tych okropnych czasach. A Pani jak zawsze wygląda zjawiskowo 🍉🍉 Proszę częściej nosić róż!!! 💗💓💕💘”

“Pani Magda aż promienieje przy panu Waldemarze. 😍Piękna miłość.”

Zobacz także: Internauci krytykują Gessler za pomoc Ukraińcom

Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia zakochanej parze!

Źródło: Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej