Połącz się z nami

Magda Gessler pochwaliła się STARYMI ZDJĘCIAMI. Tak wyglądała w latach 90-tych! Poznajecie?

Z życia gwiazd

Magda Gessler pochwaliła się STARYMI ZDJĘCIAMI. Tak wyglądała w latach 90-tych! Poznajecie?

Magda Gessler chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Widzieliśmy ją już jako kilku letnie dziecko czy niepozorną nastolatkę, teraz przyszedł czas na wspomnienia sprzed blisko ćwierćwiecza. Jesteście ciekawi? Zobaczcie jak wyglądała w latach 90-tych!

Magda Gessler w młodości wiele podróżowała, jako dziecko mieszkała w Bułgarii, potem będąc nastolatką na Kubie, a studia kończyła w Madrycie. Dzięki pracy jej taty, który był zagranicznym korespondentem, dorastała wśród różnych kultur i ciekawych ludzi. To wszystko przez lata kształtowało jej charakter i obecnie pozwala być dojrzałą kobietą otwartą na świat oraz otoczenie. Magda jest niewątpliwie wyjątkową i wielobarwną postacią na polskiej scenie, nie tylko kulinarnej. To również znana osobowość telewizyjna ze specyficznym tylko dla niej temperamentem.

Magda Gessler jak na artystkę przystało, tworzy sama obraz swojej własnej osoby. Często udziela się w świecie mediów społecznościowych, pokazując nam swój obecny kolorowy wizerunek. Jednak nie zawsze taka byłą?  

Jakiś czas temu pokazywaliśmy wam jej wizerunek, gdy miała szesnaście lat i  wyglądała jeszcze całkiem grzecznie i niepozornie (artykuł do przeczytania TUTAJ!).

A ostatnio kiedy opowiedziała przy okazji dnia dziecka o swoim dzieciństwie i wspomnieniach z tym związanych (pisaliśmy o tym TUTAJ!), mogliśmy zobaczyć ją jako kilkuletnie dziecko w krótkich loczkach na głowie.

Tym razem przyszedł czas na wspomnienia z nieco bliższej przeszłości, bo kiedy miała 38 lat. Magda Gessler zamieściła zdjęcie, które wysłała jaj Lara.

„Od mojej córeczki 1991r święta …” – podpisała zdjęcie restauratorka.

Następnie zamieściła zdjęcie, jak domniemamy, z podobnego przedziału czasowego. Gdzie występuje w towarzystwie Bogusława Lindy i Lidii Popiel, prezentując z goła inny wizerunek od teraźniejszego, w krótkiej fryzurze i bez loków. Poznajecie?

„Był i taki czas….. było … wesoło … było radośnie …, rozpoznajecie moich gości .”- napisała Magda Gessler.

Na obu fotografiach wielu dopatruje się podobieństwa między Magdą , a jej córką. My dołączamy do wnikliwych obserwatorów i z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że Lara robi się coraz bardziej podobna do znanej mamy.

A wy co sądzicie? Jak wam się podoba jeszcze nie tak bardzo kolorowa Magda Gessler?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry